Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Izgaismotā Mežaparka estrādē ik vakaru skan Mārtiņa Brauna kormūzika

dekors ar mūzikas notīm, Photo by Ryan Johns on Unsplash

dekors ar mūzikas notīm, Photo by Ryan Johns on Unsplash

Jau no 15. novembra līdz pat 9. janvārim ikvienam ir iespēja baudīt īpašu noskaņu Mežaparkā. Mežaparka Lielā estrāde ir izgaismota katru vakaru, un, godinot izcilo latviešu komponistu Mārtiņu Braunu, no plkst. 17.00 līdz 20.00 vēl šajā nedēļas nogalē tiek atskaņota kormūzika komponista piemiņai.

Šonedēļ ikvienam Mežaparka Lielās estrādes apmeklētājam ir iespēja dzirdēt trīs Mārtiņa Brauna skaņdarbus, kas guvuši atzinību gan Latvijā, gan citviet pasaulē – “Saule, Pērkons, Daugava” (M.Brauns/Rainis) Dziesmu svētku kora izpildījumā, kā arī “Dvēselīte” (M.Brauns/J.Peters) un “Daugaviņa” (M.Brauns/V.Plūdonis) grupas “Sīpoli” izpildījumā, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Atgādinām, ka tautā iecienītais komponists Mārtiņš Brauns negaidīti devās aizsaulē 24. novembrī 70 gadu vecumā. Zemāk skaties 360TV video, kurā Brauns savulaik stāstīja, ka bieži aizdomājas vai "tā mūzika nav vien tāda burbuļu pūšana".

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...