Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jaunie noteikumi par ventilāciju dzīvokļos – kā nesaņemt sodu?

Photo by Le Creuset on Unsplash

Photo by Le Creuset on Unsplash

Vai tev mājās ir gāzes plīts un tvaika nosūcējs? Ja jā, un neko neesi dzirdējis par jaunajiem ugunsdrošības noteikumiem, kas stājušies spēkā no 2019. gada 1.janvāra un aizliedz dabīgajam ventilācijas kanālam pievienot mehānisku ventilācijas iekārtu, ja telpā izvietots gāzes aparāts un nav ventilācijas, kas nodrošina pastāvīgu gaisa apmaiņu, tev var tikt piemērots sods.

Ja nevēlies gāzes plīti mainīt pret citu virsmu, piemēram, elektrisko vai indukcijas, un arī no tvaika nosūcēja nevēlies atteikties, risinājums jāmeklē pie būvniecības speciālista.

Terminator Baltic piedāvā ventilācijas caurumu urbšanu, atbilstoši jaunajām ugunsdrošības prasībām, saskaņojot tos būvvaldē – tādejādi nenāksies atteikties no ierastā komforta un būsiet drošībā, jo gāzes noplūdes gadījumā tā tiks izvadīta no dzīvokļa, novēršot sprādzienbīstamības draudus.

Ar ko vēl nodarbojas Terminator Baltic?

  • Dzīvokļu pārplānošana un durvju izgriešana, saskaņojot projektu ar būvvaldi –

ja vecais dzīvokļa plānojums ir neērts, Terminator Baltic pieredzējušie speciālisti var palīdzēt telpas padarīt funkcionālākas.

  • Celtniecības materiālu griešanu, urbšanu un zāģēšanu ar dimanta tehniku –

šī unikālā metode paredz, ka tiek izmantots dimanta asmens, kas ļauj paveikt griešanas darbus praktiski jebkurā materiālā daudz ērtāk, ātrāk, drošāk un efektīvāk. Piemēram, izgriežot logu vai durvju caurumus mājas sienā, tas tiks izdarīts daudz īsākā laika posmā, bez putekļiem un ar mazāku troksni, lai netraucētu kaimiņus.

  • Ūdens uzkrājumu pēc noplūdēm likvidēšana un hidroizolācija –

ja kaimiņš appludinājis dzīvokli un ūdens uzkrājies dzīvokļa sienās vai griestos, Terminator Baltic speciālisti palīdzēs ar ūdens novadīšanu, kā arī veiks hidroizolāciju telpās, baseinos un pagrabos. Hidroizolācija palīdzēs uzlabot telpā mikroklimatu un samazināt mitruma līmeni.

  • Nekvalitatīvi veikta eiroremonta seku likvidēšana –

Izmantojot reģipsi tādās telpās kā vannasistaba vai virtuve, kur ir augsts mitruma līmenis, jārēķinās, ka šim materiālam piemīt īpašība ātri mitrumu uzsūkt un lēni atdot. Neprofesionāli veikta remonta sekas ir pelējuma sēņu rašanās starp slāņiem, kas rada būtisku ietekmi uz mājoklī dzīvojošo veselību. Šādās situācijās Terminator Baltic speciālisti palīdzēs risināt situāciju profesionāli.

  • Betona grīdu pulēšana, slīpēšana un frēzēšana –

tas palīdzēs izlīdzināt grīdas līmeni, kā arī novērst negludumus un plaisas, pilnībā mainot betona grīdu faktūru un padarot virsmu gludu kā spogulis.

  • Demontāžas darbi, ēku stiprināšana, dzelzsbetona konstrukcijas –

Terminator Baltic strādā arī ar lieliem celtniecības pasūtījumiem, nodrošinot gan celtniecības darbu veikšanu, gan būvprojektu vadīšanu un objektu tehnisko uzraudzību.