Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jauns pavērsiens Bindru-Blumenauu šķiršanās sāgā

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre-Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Kā rādās, beidzot no nulles punkta izkustējusies ieilgusī Bindru-Blumenauu pāra šķiršanās sāga, kurai jau ilgāku laiku ir iespēja sekot realitātes šova “Ģimene burkā” skatītājiem.

Tā kā Agritas uz papīriem joprojām esošais laulātais draugs Jānis uz daudzkārtējiem mudinājumiem lietas beidzot sakārtot nav reaģējis, un beidzamā laikā arī vairs nav bijis sazvanāms, viņa nolēmusi beidzot ņemt lietas savās rokās un dodas pie advokāta sagatavot šķiršanās prasību.

Taču tās pašas dienas vakarā viņu sagaida pārsteigums – pavēste no tiesas! Izrādās, ka Jānis, nevienu neinformējot, tomēr ir iesniedzis šķiršanās prasību pats. Tagad Agrita tiesas prāvā ir atbildētāja. Dokumenti Agritai esot nosūtīti, bet lieki teikt – saņēmusi viņa tos nav. Protams, ka šāda dīvaina rīcība raisa tikai neizpratni:

“Es nesaprotu, kāpēc viņš tā dara? Speciāli grib izkārtot, lai es nokavēju kaut kādus atbildes termiņus? Un vispār – likumā ir teikts, ka abiem vecākiem ir ne tikai tiesības, bet arī pienākums uzturēt kontaktu un rūpēties par saviem bērniem. Par šo pienākumu Jānis jau veselu gadu kaut kā ir aizmirsis!”

Sīkākas detaļas par pāra sarežģīto šķiršanās procesu uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Agritu dziļi sāpina bijušā vīra attieksme pret bērniem

Agrita mēģina atjaunot attiecības ar bijušo, bet atkal tiek piemānīta

Kas ir Agritas jaunais draugs?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...