Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jūlija mēneša horoskops – vasara turpināsies astroloģiski karsti

Jūlija horoskops. Pixabay.com

Klāt vasaras otrais mēnesis – atvaļinājumu un festivālu laiks. Ko zvaigznes sola katrai no zīmēm jūlijā?

Auns

Šis mēnesis beidzot kliedēs tavu nepacietību, tiklīdz tu aptversi, ka tev nav jāsaista sevi ar cilvēkiem, kas tevi nedara laimīgu. Būsi gatavs pastāvēt par sevi un pārņemt vadības grožus par savu likteni. Laiks dziedēt dažādas rētas un saņemt savu darbu augļus. Īpaši veiksmīgs brīdis pielietot savas personības šarmu būs jūlija sākumā, kad godkāres apmierināšana var sakrist arī ar profesionālo izaugsmi. Mēneša otrā puse savukārt piemērotāka ģimenes lietu kārtošanai un atpūtai savējo lokā.

Vērsis

Šomēnes fokusējies uz pašcieņas un pašapziņas jautājumiem. Ja saglabāsi ticību sev, varēsi izdarīt zīmīgas lietas. Nebaidies pastāvēt par vērtībām, kurām tu no sirds tici, pat ja tās var brīžiem novest strīdīgās situācijās. Šobrīd svarīgi izprast pašam savu viedokli un nonākt pie tā, kas esi tu pats, un ko tu gribi no dzīves. Jūlijā labāk veiksies iesāktie darbi, un svarīgos lēmumos ieklausīties kompetentu cilvēku viedoklī.

Dvīņi

Paša personīgo sasniegumu ziņā, jūlijs Dvīņiem būs tiešām izdevies. Pārspēsi sevi radošās darbībās, ja veltīsi pietiekami daudz laika un uzmanības tiem projektiem, kas patiešām tev tuvi. Nebaidies uzticēties pirmajam iespaidam visā, kas attiecas uz tavu pofesionālo jomu, bet esi piesardzīgs visā, kas attiecas uz personīgajām finansēm un juridisko situāciju. Padari to par savu mērķi šomēnes – strādāt kārtīgi un atpūsties vēl kārtīgāk. Sajutīsi dziedināšanas spējas, kā arī savas radošās enerģijas plūsmas atjaunošanos. Mīlas frontē mēnesis solās būs harmonisks, mierīgs, izbaudi to un nemeklē problēmas tur, kur to nav!

Vēzis

Jūlijs sniegs tev nepieciešamo drosmi tikt vaļā no pagātnes rēgiem un atšķirt jaunu dzīves lapu – brīvu no emocionālās nastas, ko esi vilcis sev līdzi. Tevi gaida lielas un svarīgas pārmaiņas, un tāpēc svarīgi tām sagatavoties labi. Vari attapties pozīcijā, kurā nāksies veikt sarežģītas izvēles kā privātajā, tā darba dzīvē. Turi savu galvu paceltu un saglabā uzticību savai intuīcijai un spēkiem. Apkārtējie var mēģināt tevi nokaitināt, tādēļ svarīgi saglabāt vēsu prātu. Profesionālajā jomā spēkus fokusēt labāk mēneša sākumā un beigās, savukārt ap mēneša vidu pievērsties privātajai dzīvei, ģimenei un tuviniekiem.

Lauva

Šomēnes uztver dzīvi, cik iespējams, no svaiga skatupunkta. Lūkojies pēc sev piemērotākās metodes veselības uzlabošanai, īpaši emocionālās. Tā kā Lauvām ir dabas dota tieksme uz atjaunotni un uzlabojumiem, tad šomēnes īpaši cītīgi dosies tieši pretī šiem mērķiem. Saglabā saikni ar savu aizraušanos, un jau drīz jutīsi to nesam augļus. Jūlija sākums labvēlīgs jomās, kas prasa iedvesmu un impulsīvas darbības – izklaide, ceļojumi, radošā darbība. Neļauj savai uzmanībai gan atslābt, jūlijā nevajadzētu ļauties apātiskumam vai kaķiskam laiskumam, ja vēlies, lai visi darbi iet uz priekšu.

Jaunava

Jaunavām jūlijs, sevišķi mēneša sākumā, atnesīs neparastu, spēcīgu vēlmi izlauzties no ierastās rutīnas. Nebaidies atbrīvot prātu no liekā, ja kaut kas tavā dzīvē liekas bezjēdzīgs, tad vai nu mēģini to izmainīt, vai vienkārši atmet kā nevajadzīgu. Nemokies cīņās ar vējdzirnavām. Tava pacietība šomēnes var tikt pārbaudīta ne reizi vien, tādēļ esi gatavs dažādiem šķēršļiem ceļā uz veiksmi. Darbā gaidāmi šķēršļi mēneša pirmajās nedēļās, savukārt mēneša vidū jau būs vairāk iespējas atlicināt laika sev un otrajai pusītei. Mēneša beigās var nākties risināt īpašuma jautājumus.

Svari

Mēneša sākums Svariem var atnest dažādus izaicinājumus ģimenes dzīvē. Šomēnes būs visas iespējas pieņemt lēmumus un pēc tam izbaudīt to sekas. Ierasts stāvoklis būs svārstīšanās starp sajūtām, ka dari lielisku darbu un vēlmi no tā aizmukt neatskatoties. Daļa tevis vispār sapņos aizlaisties tālēs zilajās, prom no visa ierastā un apnikušā. Pieņemot lēmumus, esi prātīgs, un izsver ilgtermiņa ieguvumus un zaudējumus. Atceries, ka tev ir laiks it visam, ko vēlies. Jūlijs ir piemērots laiks kalt lielus plānus tālākai un tuvākai nākotnei. Jūlija beigās noteikti atceries sevi apbalvot ar kaut ko sen iekārotu – tu to šovasar esi godam nopelnījis!

Skorpions

Darbā Skorpioniem nav jābaidās būt uzņēmīgiem, jūlijs solās būs veiksmīgs mēnesis, kad audzēt savu labklājību. Arī citās jomās jūlija mēnesis solās būt pavisam viegls un priecīgs, ja vien Skorpioni paši atcerēsies, ka patiesi priecāties nemaz neprasa pūles. Ļaujies biežāk mirklim, esi te un tagad, tikai tā tev izdosies atgūties no ikdienas pienākumiem un raizēm par nākotni. Jūlijā gaidāms romantiskās dzīves uzplaukums. Mazliet gan jāpiesargājas ar izdevumiem, nepiesardzība tēriņos var rezultēties parādos.

Strēlnieks

Strēlniekam jūlijs atnesīs dzīvesprieku un atjaunotni. Apsvērsi iespējamu dzīvesveida maiņu. Veiksme tevi nepametīs, ja tavi centieni kāpt pa karjeras kāpnēm nebūs pretrunā ar tavu radošo garu un patiesajām interesēm un dotībām. Lai saņemtu sapratni no kolēģiem, mazliet vairāk pacenties attīstīt savas komunikācijas prasmes, citādi vari palikt pārprasts. Mīlas dzīvē nav gaidāmi sarežģījumi, iespējama pietuvošanās kaut kam ilgi un pamatīgi iekārotam. Kas tas ir – to zina tikai Strēlnieks pats, ja vien pietiekami uzmanīgi ieklausās savās vēlmēs un instinktos. Lielākus pirkumus labāk atlikt uz mēneša otro pusi, pēc tam, kad būsi kārtīgi izsvēris to nepieciešamību.

Mežāzis

Mēneša sākumā Mežāzim būs visas iespējas pabeigt sen iesāktu projektu, kas beidzot atbrīvos krietni daudz laika tavā ikdienā. Izmanto to atvaļinājumam no pilnīgi visa, tev nepieciešama kārtīga atslodze. Dzīvi bagātinās romantika, tādēļ centies pavadīt brīvo laiku kopā ar partneri, vai vietās, kur vientuļie Mežāzīši varētu to sastapt – ceļojumos, izbraucienos ar draugiem, neierastos pasākumos. Jūlija beigās jutīsies atsvaidzinājis iespaidus un gatavs mesties jaunos izaicinājumos, tādēļ izmanto šo mēnesi, lai piepildītu sevi ar visa veida resursiem. Īpašu lomu šomēnes spēlēs iztēle, nebaidies to pielietot ikvienā jomā.

Ūdensvīrs

Savas harizmas un labo komunikācijas spēju dēļ Ūdensvīrs jūlijā baudīs neparastu spēku pieplūdumu. Apkārtējie liks justies tev īpašam. Nav ieteicams gulēt uz savas personības lauriem vien, bet arī ieguldīt laiku un spēkus, lai nonāktu pie saviem mērķiem. Šomēnes iespējama svarīga iespēja demonstrēt savas prasmes un pieredzi, kas sekmēs tavas karjeras izaugsmi, nepalaid to garām. Jūlija sākumā jutīsies dumpīgi un gribēsi izcelties ar pēkšņām spontānām rīcībām, bet vērts tomēr padomāt ar galvu, pirms mesties impulsu varā. Mēneša otrajā pusē beidzot pierimsies ambīciju vētras un pašā jūlija izskaņā būs vien jāpievēršas pamatīgākiem projektiem.

Zivis

Zivīm šomēnes noderēs daudz pacietības un neatlaidības. Lai izdzīvotu cauri darbam un citiem pienākumiem vasarā, ieplāno sev atpūtas brīžus gan ikdienā, gan pēc krietnāka darba cēliena. Ja spēsi par sevi pastāvēt publiski un pārvarēsi vēlmi ierauties alā, tiksi pāri jebkuriem šķēršļiem. Tava prasme sabalansēt darbu ar atpūtu, sabiedrisko dzīvi un spēku atjaunošanu vienatnē noteiks, cik veiksmīgs būs jūlija mēnesis. Fokusējies uz pozitīvo, neieciklējies uz nepatīkamiem sīkumiem un saglabā “lielo ainu” savā acu priekšā. Rūpējies par savu veselību, šomēnes tai būs īpaši liela nozīme.

Ieskaties arī:

Horoskops un laulība: kas ir svarīgi katrai horoskopa zīmei?

Lielākie donžuāni horoskopā: kas viņi ir?

Nosaukti ideālie pāri saskaņā ar horoskopu

Kuras vientuļās horoskopa zīmes atradīs mīlestību 2022. gadā?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...