Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Juris Žagars - brālis vienkārši nelaida nāvi sev klāt

Juris Žagars, 1188 Play ekrānšāviņš

Juris Žagars, 1188 Play ekrānšāviņš

“Ambīciju un projektu ziņā mans brālis bija daudz trakāks par mani. Viņš riskēja ar visu – naudu, biznesiem. Viņš taču atvēra astoņus restorānus, no kuriem septiņi nobankrotēja” – atmiņās par pāragri aizsaulē aizgājušo brāli Andreju raidījumā “Kad viņas satiekas” dalās Dailes teātra direktors Juris Žagars.

“Arī savu slimību Andrejs līdz pat pēdējam brīdim neatzina, itin kā izdzēsa no savas dzīves. Fizisko iespēju robežās centās dzīvot tā, it kā tās nebūtu. Arī mūsu mammai viņš neko neteica, vienkārši nevēlējās. Man vēl nedēļu pirms nāves nosūtīja īsziņu, ka ar veselību viss kārtībā, lai gan es jau zināju, kā ir patiesībā. Un es domāju, ka tā ir pareizā attieksme – nelaist klāt to nāvi. Tāpat jau pienāks, ko tur vēl daudz runāt.”

Aizturētu sāpju pilnajā sarunā Juris atklāj arī, ka viņu ģimenē teikt otram sirsnīgus vārdus nav bijis ierasts. Bet vai viņš tomēr ir paspējis atvadīties no brāļa, pateikt svarīgāko un mierīgi “atlaist” tuvo cilvēku? Arī par to – šajā video!

Skatieties arī:

Ko Juris Žagars klusībā apbrīno sievietēs?

Vaira Vīķe-Freiberga dalās sāpīgās atmiņās par māsiņas zaudējumu

Par ko savam tētim ir pateicīga Aija Andrejeva?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...