Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Juta Jemeļjanova: kā var nosodīt mīlestību

Juta Jemeļjanova, ekrānuzņēmums

Juta Jemeļjanova, ekrānuzņēmums

Man liekas, ka šādi cilvēki ir jāatbalsta, jo vienmēr ir bijuši cilvēki ar citu seksuālo orientāciju, vienkārši iepriekš par šo nerunāja, atbildot uz jautājumiem raidījumā "Kad viņas satiekas" saka fitnesa daiļava un influencere Juta Jemeļjanova. Daļa sabiedrības šobrīd ir jau brīvāka savos uzskatos un domās.

Juta nesaprot, ka daļa cilvēku, runājot par šo tēmu, ir asi un nosodoši. Kā tas ir iespējams, kā var nosodīt mīlestību, tas ir nepareizi, skaļi domā Juta. “Tev ar citādi domājošiem nav jādzīvo kopā, viņi jums ēst neprasa,” saka Juta un piebilst, ka viņiem arī ir tiesības.

Influencere ir gatava padalīties, ka dažu foto dēļ, kas ir bijuši ievietoti Instagram, kur viņa redzama ar savu draudzeni, viņai ir nācies skaidrot savu seksuālo orientāciju. “Tas ir skumji,” saka Juta un piebilst, ka šo bilžu dēļ, ir saņēmusi vairākus komentārus, ka viņa ar savu draudzeni, būtu ļoti skaists pārītis.

Vairāk lasi:

Juta Valdmane atklāj romantiskas detaļas par iepazīšanos ar jauno mīļoto

Juta Valdmane atklāj, kā viņai izdodas izskatīties tik satriecoši

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...