Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jūtos labāk kā nekad – hokejists Mārtiņš Dzierkals cīnās par vietu izlases sastāvā

Mārtiņš Dzierkals, 360TV, Hattrick ar Puči

Mārtiņš Dzierkals, 360TV, Hattrick ar Puči

“Šobrīd jūtos vislabāk kā nekad. Augstākais punkts, kurā es esamu bijis līdz šim” – tā sarunā ar Armandu Puči saka Mārtiņš Dzierkals, kurš šajā sezonā Rīgas Dinamo rindās guva 10 vārtus uz atdeva 14 rezultatīvas piespēles, bet šobrīd cīnās par vietu Latvijas izlases sastāvā.

Lai arī viņš ir viens no tiem spēlētājiem, kuriem vieta valstsvienībā nebūt nav garantēta, Mārtiņš vairs neskaita cik konkurenti palikuši, kā darījis to iepriekš. Pats saka, ka spējis “sakārtot galvu” un uzticas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija redzējumam.

Šonedēļ "Hattrick ar Puči" raidījumā ne tikai plaša intervija ar Mārtiņu Dzierkalu - Armands Puče ieskatīsies starp rindām skaļākajiem sporta ziņu virsrakstiem, komentējot gan Rīgas Domes neparedzētos tēriņus hokeja čempionāta viesu aprūpei, gan Gundara Vētras apstiprināšanu Sieviešu basketbola izlases galvenā trenera amatā, kā arī valsts Nacionālo sporta bāžu apvienošanu. Savukārt Hattrick ķermeņa eksperte, fizioterapeite Agneta Liepājniece izmēģinājusi dažādas palīgierīces stājas koriģēšanai.

Tevi varētu interesēt:

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un Hattrick Youtube kanālā, bet trešdienās, 22:25, kanālā 360TV


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...