Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā Baiba Sipeniece ekskluzīvu šampanieti izlietnē izlēja

Baiba Sipeniece, 1188 Play ekrānšāviņš

Baiba Sipeniece, 1188 Play ekrānšāviņš

Mazliet pārfrāzējot kādu trāpīgu veci laiku teicienu, varētu sacīt, ka smalkiem cilvēkiem gadās smalkas ķibeles. Arī kolorītajai TV personībai Baibai Sipeniecei-Gavarei viņas tikpat kolorīto piedzīvojumu krājumos ir kāds amizants misēklis, ar kuru viņa labprāt padalās raidījumā “Pasaki to skaļi”.

“Uz pagājušajiem Ziemassvētkiem pie manis ciemos bija atbraukusi māsa. Sēžam abas pirtiņā, slāpst, vajag kaut ko iedzert. Skatos, vīram klienti uzdāvinājuši kaut kādu šampanieti, nu attaisu, saleju. Galīgi skābs, negaršīgs, nu draņķis kaut kāds! Māsa saka, nekas man ir normāls proseco par 7 eiro pudelē, tūliņ dabūšu .. Skābā susla nonāk izlietnē. Pēc pāris dienām mājā atskanēja apdullinošs vīra bļāviens – Baibāaaaa !! Kur ir tas šampanietis?!”

Īsāk sakot, izrādījās, ka izlietais dzēriens ir īpaši smalks, dārgs un rets šampanietis, kas turklāt Baibas vīram bija jānodod tālāk īpaši smalkiem klientiem.

Kā šo dramatisko situāciju izdevās atrisināt bez asinsizliešanas, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kāpēc Baiba Sipeniece sauc Andreju Ēķi par savu liktenīgo vīrieti ?

Baiba Sipeniece atklāj, cik neparastos apstākļos iepazinusies ar savu vīru

Baiba Sipeniece-Gavare par kļūdām, ko vecāki pieļauj šķiroties

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...