Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā bēres iespējams organizēt pēc iespējas attālināti?

Bēru ceremonija. Attēls: pixabay.com

Lai gan Covid-19 pandēmijas radītie ierobežojumi pamazām tiek atviegloti, tomēr kādu laiku dzīve vairs nebūs tāda, kā agrāk, un neskaitāmas ikdienas darbības prasīs lielāku piesardzību un distances ievērošanu. Tikmēr dzīve neapstājas un diemžēl tajā skaitā arī tās neatņemama daļa – nāve. Šis notikums jau tā ir pietiekami grūts brīdis palicējiem, jo pēc tuvinieku aiziešanas aktuāls un neatliekams jautājums ir bēru organizēšana. Bet kā tās rīkot tā, lai pēc iespējas pasargātu sevi un tuviniekus no iespējas saskarties ar koronavīrusu?

Bēru organizēšana, izmantojot online iespējas

Pierasts, ka grūtā brīdī tuvinieki izmanto apbedīšanas biroja pakalpojumus, ļaujot iejūtīgiem profesionāļiem kārtot ar bēru organizēšanu saistītus jautājumus. Tāpat jau sen esam pazīstami ar iepirkšanos un dažādu pasūtījumu veikšanu internetā, un pēdējā laikā šie paradumi kļūst arvien pieejamāki visās iespējamās dzīves jomās.

Arī apbedīšanas birojs “Dievs svētī” piedāvā izrunāt bēru ceremonijas un apbedīšanas nianses, kā arī noformēt bēru pakalpojuma pasūtījumu, izmantojot dažādus tiešsaistes kanālus: “Dievs svētī” mājaslapu, mobilās lietotnes “WhatsApp”, “Viber” u.c. Birojs piedāvā bezmaksas konsultāciju pa diennakts tālruni, kurā iespējams uzzināt par klientam ērtāko un piemērotāko saziņas un pakalpojuma izpildes formātu.

Nodrošināts transports nokļūšanai apbedīšanas birojā

Ne visu ir iespējams nokārtot attālināti, un bērēs arī ir svarīga vismaz pašu tuvāko klātbūtne pilnvērtīgām atvadām no aizgājušā. Taču arī to rīkošanā dažkārt personisks kontakts un saruna klātienē var būt neaizvietojams mierinājums. Lai tuvinieki pēc iespējas mazāk saskartos ar ārpasauli, tiem, kam nav iespējas nokļūt apbedīšanas birojā ar personīgo transportu, apbedīšanas birojs “Dievs svētī” piedāvā savu transportu no mājām līdz birojam, lai klientam nevajadzētu izmantot sabiedrisko transportu, īpaši riska grupās esošajiem cilvēkiem.

Grūtā brīdī uztici atvieglot savu zaudējumu iejūtīgiem un pretimnākošiem apbedīšanas speciālistiem, zvanot uz kādu no diennakts konsultāciju tālruņiem!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...