Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā Daci Pecolli pieņēma viņas itāļu vīra māte?

Dace Pecolli, 1188 Play ekrānšāviņš

Dace Pecolli, 1188 Play ekrānšāviņš

“Pirmkārt jau, es biju šokā, cik bieži un ar kādu vieglumu itāļi lieto vārdu “kretīns”! Manā uztverē šis vārds ir gandrīz vissliktākais, kādu var otram cilvēkam veltīt. Ir kaut kas tiešām nopietns jāsastrādā, lai tā pateiktu, bet viņi – cretino, cretino pa labi un pa kreisi” – šī ir tikai maza daļiņa no Daces Pecolli atklāsmēm, par to, ko patiesībā nozīmē ieprecēties itāļu ģimenē.

Raidījumā “Pasaki to skaļi” Pecolli pāris arī atzīst, ka garajos kopdzīves gados abi neizbēgami ir pārņēmuši arī dzīves biedra mentalitātei raksturīgas īpašības – Dace ir kļuvusi emocionālāka un ekspresīvāka, bet Enriko – mierīgāks.

Savukārt par katra itāļu vīrieša dzīves svarīgāko sievieti – viņa māti Dace teic tikai labus vārdus. Viņa no visas ģimenes esot bijusi pirmā, kas pieņēmusi vedeklu “no austrumiem” bez jebkādām aizdomām. Abas pēc horoskopa ir Strēlnieki un lieliski saprotas. Tieši Dace esot tā, kura ik pa laikam vīram atgādina – nu piezvani taču mammai!

Ar Enriko tēti, universitātes profesoru, gan sākumā nav gājis tik gludi. Enriko atzīšanos par to, kāda patiesībā sākumā bija noskaņa pārējā ģimenē, skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Ar ko Enriko Pecolli savulaik savaldzinājis latviešu skaistuli?

Dace Pecolli par to, kā nezaudēt mīlestības maģiju 25 gadu garumā

Dante Pecolli šarmē "Vakariņa" viesus ar itāļu maltīti un burvju trikiem


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...