Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā dzīvo Linda un Hosams Abu Meri?

Linda un Hosams Abu Meri, Vakariņš ar savējiem, foto: 360TV

Ārsts un bijušais politiķis Hosams Abu Meri, kurš pašmāju viesību šovā “Vakariņš ar savējiem” jau paguvis izcelties ar saviem veselīgas ēšanas padomiem, šoreiz dabū izbaudīt, kā ir iejusties viesību namatēva lomā. Hosama un viņa sievas Lindas ģimene, piepalīdzot abām slavenību trijotnes dāmām Kato un Samantai Tīnai, ir sagatavojusi viesiem īsteni karalisku, no neskaitāmiem ēdieniem sastāvošu mielastu libāniešu kulinārajās tradīcijās.

Šova noteikumi paredz, ka nedēļas sacensību uzvarētāji, kas šoreiz ir jelgavnieces mūzikas skolotāja Mairita un viņas meita Liene, sākotnēji nemaz nezin, pie kuras slavenības ir ieradušies. Vēl pirms pārkāpt Hosama mājas slieksni, iespaidu uz abām viešņām atstāj lielās, baltās privātmājas majestātiskais izskats. Dodoties iekšā, aplūkojot grezno mājas interjeru un zīmīgās fotogrāfijas, šķiet, ka mātei un meitai jau ātri vien ir skaidrs, pie kā ciemos ieradušās.

Kā tad īsti ir iekārtota māja, kur savu ģimenes ligzdiņu no novijuši Linda un Hosams Abu Meri, un kādus trikus slavenības cenšas pielietot, lai mazliet “pajauktu galvu” viešņām, uzzināsi 1188 Play video!

Skatieties arī:

Jelgavas mūzikas skolotāja pieliek slavenības pie konservēšanas darbiem

Hosams Abu Meri pat ciemos atgādina par veselīgu uzturu

Samanta Tīna saskumst par centieniem "iemānīt" viņai gaļuIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...