Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā ieveidot taisnus matus, kuros neturas lokas?

"Stila patruļa" ekrānšāviņš, Matu ieveidošana

“Stila patruļa” Aleksandra Pavlova uzraudzībā šoreiz pārvērta trīs bērnu māmiņu Evitu. Evita tika “aizturēta” par nepiemēroti raibas kleitas izvēli. Jaunā māmiņa šobrīd visu uzmanību velta nesen dzimušajam mazulim un maģistra studijām, taču sava stila veidošanu un garderobes atjaunošanu atstājusi uz vēlāku laiku – kad būs “atgūta forma”. Neraugoties uz to, Aleksandrs Pavlovs tomēr norāda, ka sievietei par savu vizuālo tēlu ir jārūpējas tagad – nevar atlikt uz vēlāku. Pārvērtību laikā Evitai tika mainīts matu griezums, kā arī sniegti dažādi noderīgi padomi par sava stila veidošanu un dažādiem knifiņiem.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem ir Evitas mati - tie vienmē bijuši gaišos, blondos toņos, turklāt ir krietni atauguši. Friziere iesaka saīsināt matu garumu par 5-6 centimetriem, jo reizēm tieši tik daudz nepieciešams, lai iegūtu nepieciešamo vieglumu, kā arī vajadzīgo kritumu - tā rezultātā var iegūt frizūru, ko viegli kopt un uzturēt ikdienā.

Savukārt matu krāsas izvēlē dāmām, kurām nav laika regulāri atjaunot griezumu un krāsu, friziere iesaka pieturēties pie dabiskajiem toņiem tuva blondā, tonējot to šķipsnās - tad ataugušās saknes nebūs tik uzkītošas.

Evitas mati ir izteikti taisni un, kā viņa stāsta, lokas tajos neturas. Reiz izmēģinājusi pat ķīmiskos ilgviļņus, kas arī nav spējuši panākt kuplumu. Tas gan nenobiedē “Stila patruļas” frizieri un viņa pieņem izaicinājumu ieveidot sievietes matus, sniedzot dažus noderīgus padomus, kā rīkoties:

  • Vispirms var pagriezt nedaudz karstāku režīmu lokšķērēm vai fēnam. Ja pirms tam lietots kāds līdeklis termo aizsardzībai, tad lielu ļaunumu karstums nenodarīs.
  • Pirms matu žāvēšanas vajadzētu ielikt kādu fiksācijas produktu, biežāk pieejamais ir matu putas. Taču friziere aicina izvēlēties vieglas matu putas, nevis stipras fiksācijas.
  • Lokām pēc fēnošanas vai veidošanas ir jāļauj pilnībā atdzist un tikai pēc tam drīkst sākt tās bužināt vai atdalīt ar rokām.
  • Ieteicams lietot arī matu laku, bet noteikti ne stipras fiksācijas laku – tās lai paliek vakara frizūrām. Ikdienā pietiks ar vieglu vai vidējas fiksācijas laku.

Vēl viens no Evitu interesējošajiem jautājumiem bija par kapsulas garderobes izveidi. Evita atzīst, ka dzirdēts par to ir, bet pašai nekad neko jēdzīgu nav izdevies sakombinēt. Aleksandrs Pavlovs iesaka vispirms izvēlēties savas pamatkrāsas, piemēram: melna, balta, bēša, kuras vienmēr var kombinēt ar kādu sulīgāku toni, piemēram, bordo. Savukārt apģērbu izvēlē, veidojot savu kapsulas garderobi, var iet divus ceļus: pirmais - izvēlēties vienas bikses, kurām piemeklēt vairākas “augšiņas”, bet otra metode - katrai augšiņai piemeklēt vismaz 2 “apakšiņas” – bikses vai svārkus.

Grima meistare dalās ar padomiem, kā lietot brīnumlīdzekli konsīleri, bet vienlaikus aicina neaizmirsat arī par lūpām, kas Evitai ir īpaši skaistas un pilnīgas. Evita arī saņem ieteikumus, kā izvēlēties īsto lūpu krāsas toni, kas piestāvēs gan acīm, gan sejas ādai.

Pēc pārvērtībām Evitai ir izveidots jauns matu griezums, uzlikts grims, savukārt apģērbs ir vienkāršs, bet apbrīnojami stilīgs. Pati Evita ir nedaudz šokēta par savu francisko tēlu un atzīst, ka pie tāda stila vēl jāpierod. Taču jāatzīst, ka “Stila patruļas” komandai ir izdevies parādīt cik neparasta un interesanta sieviete var izskatīties pat, izvēloties šķietami klasiskus apģērba gabalus, bet iemācoties tos dažādi sakombinēt.

Noskaties video - kā Tev patīk jaunā Evita?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...