Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā izcelt dabīgās matu cirtas un lokas?

Lokaini mati, Photo by averie woodard on Unsplash

Ar vijīgiem, čirkainiem matiem nereti ir grūti sadzīvot. Parasti tas ir tādēļ, ka nepieciešama īpašas rūpes par matiem, lai tie nelūztu, nesprogotos un vijīgums būtu skaists, nevis izskatītos kā izgulēts. Bet ar pareizu matu kopšanas rutīnu var skaisti izcelt dabīgās cirtas!

Lokainu matu mazgāšana

Lai cirtas nelūztu un mati veidotu skaistas un vijīgas lokas, čirkaino matu īpašniecēm jāizvēlas matu kopšanas kosmētika, kas paredzēta tieši lokainiem matiem. Reizi nedēļā vai divās lieto stiprinošu matu masku. Ikdienas matu mazgāšanā izmanto šampūnu un kondicionieri, kā arī ieteicams izmantot matu serumu lokainiem matiem.

Lokainu matu žāvēšana

Lokainus matus labāk vispār nepakļaut karstuma ietekmei. Arī cirtas veidosies skaistākas, ja matus žāvēsi dabīgi, nelietojot fēnu. Matus ar dvieli neberz, bet gan nospied, pretējā gadījumā mati var vairāk pūkoties. Pūkošanās tiks novērsta arī tad, ja matus virpināsi šķipsnās. Ja tomēr matus žāvē, tad dari to ar difuzoru. Ja daļēji izžāvētus matus izveidosi copē, panāksi vienmērīgu loku vijumu.

Lokainu matu ķemmēšana

Lokainus matus labāk ķemmēt pirms matu mazgāšanas vai vēl slapjus. Sausus, sprogainus matus ķemmējot, tie sapūkosies. Ikdienas matu ķemmēšanai izvēlies dabīgu saru ķemmi, plastikāta ķemmes matus elektrizēs un tie pūkosies, slapju matu ķemmēšanai izmanto ķemmi ar retiem zobiņiem.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...