Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā jārīkojas, lai 500 EUR pabalsts nenonāk pie tiesu izpildītājiem?

Nauda, Image by Capri23auto from Pixabay

Nauda, Image by Capri23auto from Pixabay

Lai vienreizējais Covid – 19 ģimenes pabalsts netiktu novirzīts personas parādu segšanai, tiesu izpildītāji aicina visus parādnieku laicīgi sniegt informāciju par 500 EUR pabalsta saņemšanu. Saskaņā ar publiski izskanējušo informāciju, iespējams, tiks izmaksāts martā kopā ar ģimenes valsts pabalstu.

Ja ziņos laicīgi, naudu nenovirzīs parāda segšanai

LZTIP priekšsēdētāja Iveta Kruka aicina parādniekus laicīgi ziņot tiesu izpildītājiem par vienreizējā Covid-19 pabalsta saņemšanu: "Pēc valdības koalīcijas Sadarbības sanāksmē panāktās vienošanās par pabalsta izmaksu ģimenēm 500 eiro apmērā par katru bērnu saņēmām daudz jautājumu no parādniekiem, vai šo pabalstu tiesu izpildītāji drīkstēs ieturēt parādu dzēšanai. Tāpēc vēlamies visus informēt, ka ieturējumus no šī pabalsta tiesu izpildītāji neveiks, jo tas ir vienreizējs pabalsts, kas paredzēts atbalsta sniegšanai ģimenēm ar bērniem Covid-19 krīzes radīto apstākļu mazināšanai. Tomēr, lai tiesu izpildītājs tehniski spētu nodrošināt to, ka pabalsts netiek ieturēts, parādniekam ir laikus jāinformē savs tiesu izpildītājs, ka viņš šādu pabalstu saņems."

Iveta Krutka uzsvērusi, ka jāņemot vērā, ka tiesu izpildītājs pats nevarot nevienā datu bāzē iegūt informāciju par to, vai parādnieks saņemot noteikta veida pabalstus. Šādu informāciju zinot tikai pats parādnieks, tāpēc esot ļoti svarīgi, ka parādnieks laikus informētu savu tiesu izpildītāju, jo īpaši šajā gadījumā, kad parādnieks skaidri zinot, ka martā saņems no valsts pabalstu ģimenēm 500 eiro apmērā par katru bērnu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...