Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā Ķīpsalā iekārtojusies miljonāre Dina Zuzāne?

Dina Zuzāne, 1188 Play ekrānšāviņš

Dina Zuzāne, 1188 Play ekrānšāviņš

Miljonāre Dina Zuzāne savu Ķīpsalas savrupmāju nav izrādījusi plašākai publikai un izdevība tajā paviesoties bijusi vien retajam. Taču Andrim Bulim un 1188 Play jaunajam šovam “Iečeko slavenību” ir unikāla iespēja ielūkoties, kā savā ekskluzīvajā savrupmājā dzīvo šarmantā sieviete. Māja un dārzs iekārtoti pārsvarā klasiskā stilā, taču to atsvaidzina arī modernā dizaina elementi un mūsdienu mākslinieku darbi – tas saimniecesprāt rada vieglu un baudāmu atmosfēru, palīdz izvairīties no smagnējības.

Protams, arī māksla mājas un dārza iekārtojumā tiek turēta īpašā godā. Vērtīgās glezno kolekcijas lepnums ir vairāki Vilhelma Purvīša darbi, bet īpaši mīļi Dinai ir Alekseja Naumova gleznotie Florences jumti – tie burtiski izstarojot dienvidu sauli un siltumu. Mājas saimnieces mīļākā vieta ir plašais baseins ar terasi, kur Dina bauda saules peldes. Viņa arī labprāt pati rosās virtuvē, kuras iekārtojumu ar profesionāļa aci savulaik augsti novērtējis pats Mārtiņš Rītiņš.

Gaidītākie viesi Ķīpsalas mājā ir miljonāres mazbērni. Kādēļ viņa sevi uzskata par “traku un nepareizu” vecmāmiņu, uzzināsit šajā video!

Skatieties arī:

Elīna Didrihsone izrāda savu glamūrīgi iekārtoto dzīvokli

Kā Jūrmalas villā dzīvo uzņēmēja Aija Šmidre ?

Kā izskatās mājās pie "Dzelzs Vilka" Kaukuļa ?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...