Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā kopt nagus pēc gēllakas noņemšanas?

Dabiski nagi, Photo by Roman Kraft on Unsplash

Dabiski nagi, Photo by Roman Kraft on Unsplash

Manikīra meistari ne vienmēr atbalsta gēla manikīra noņemšanu, norādot ka tas nagiem ir ļoti traumējoši. Noņemot gela manikīru, tiek noņemta ne tikai želeja, bet arī nagu šūniņu augšējie slāņi, kā rezultātā uz nagiem var parādīties balti plankumi, kā arī pasliktināties to struktūra – tā kļūst nelīdzena. Ja tomēr gela manikīrs ir noņemts – atliek meklēt veidus, kā atkal dabūt nagus formā.

Lūk, daži padomi, kas palīdzēs nagiem atgūties pēc gēllakas noņemšanas:

  • Viegli un ļoti maigi nopulējiet nagus – tas novērsīs turpmāko naga slāņu lobīšanos.
  • Pāris nedēļas izvairieties no nagu lakas lietošanas – nagi sadzīs un atjaunosies dažu nedēļu laikā.
  • Nogrieziet nagus īsus. Pēc gēllakas noņemšanas parasti nagi ir ļoti trausli – tie lobās, ķeras visur un plīst. Tādēļ, lai pasargātu tos no traumēšanas un sevi no sāpīgiem mirkļiem,, ieteicams nagus nogriezt īsus, lai tie nekur neķeras.
  • Mitriniet, mitriniet un vēlreiz mitriniet! Īpaši pievērsiet uzmanību pašiem nagiem un zonai ap tiem. Izvēlieties kutikulu eļļu vai krēmu, kas palīdzēs uzlabot nagu virsmas izskatu un stiprināt nagus.
  • Lieciet mieru kutikulām! Tās aizsargā jauno nagu, kas zem tām aug, tāpēc kutikulu izgriešana var nodarīt papildu bojājumus. Labāk izmantojiet dabīgu kociņu kutikulu atbīdīšanai un iemasējiet tās ar eļļiņu. Bet negraiziet tās!
  • Lietojiet nagu stiprinātāju. Tu vari atrast dažādus nagu stiprinātājus veikalos, kas pēc izskata līdzināsies caurspīdīgai nagu lakai – tie piešķirs nagam arī koptāku veidolu.

Ja nagi tomēr ir ļoti sliktā stāvoklī, vislabāk doties uz skaistumkopšanas salonu pie profesionāla meistara.

Izlasi:

Nagu kopšanas kļūdas vasarā

Kādēļ nagos veidojas rieviņas un tie aug nelīdzeni?

Kā panākt, lai nagi aug ātrāk?

Kopts nagu izskats vienmēr ir būtisks, tas daudz liecina par cilvēku. Lūk, kāpēc pat modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs atgādina, ka koptas rokas ir svarīgas kā vīrietim, tā sievietei. Arī pats nekautrējas reizēm nagus pat nolakot kādā košākā tonī. Noskaties sižetu:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...