Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā mainījusies Magone Šutoviene kopš pirmo reizi debitēja TV ekrānos

Magone Šutoviene, "Slavenības. Bez filtra" jaunā sezona

Magone Šutoviene skatītāju priekšā piedzīvojusi acīmredzamas pārvērtības – no vienkāršas laucinieces, kādu “Slavenības. Bez filtra” skatītāji viņu iepazina pirms trim gadiem, kad skandalozais šovs pirmo reizi nonāca pie skatītājiem, līdz žilbinošai, par sevi pārliecinātai sievietei.

TV kameru priekšā mainījies ne tikai dzejnieces vizuālais tēls, bet kūleni apmetusi arī viņas privātā dzīve – ja pirmajā šova sezonā viņa kopā ar vīru Žani sagaidīja savu meitiņu Magnoliju Latviju, drosmīgi ļaujot ielūkoties dzemdību procesā arī skatītājiem, tad šobrīd Šutovi nonākuši uz kara takas. Pēc piedzīvotās vīra emocionālās vardarbības, Magone bērnus audzina viena pati un cenšas atgūt iedragāto pašapziņu. “Slavenības. Bez filtra” skatītāji ir dzīvojuši līdzi Magones dzīves kāpumiem un kritumiem – prieka mirkļiem, kad iznāca viņas dzejas krājums un tapa kopīga dziesma ar grupu “Bermudu divstūris” un krīzēm, kad Magone sagāja ragos ar mammu un piedzīvoja smagu vilšanos laulībā.

Kamēr gaidi STV Pirmā! šova jauno sezonu, kas sola pārsteidzošus notikumus – no aizdomām par indēšanu līdz pašapziņas celšanas kursiem un gaišreģes spēju stiprināšanas – ieskaties, kādas vizuālas pārvērtības skatītāju acu priekšā piedzīvojusi šovu zvaigzne Magone Šutoviene, kā arī skaties populārākos 1188 Play video no dzejnieces privātās dzīves.

Tev varētu patikt arī šis:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...