Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā matu krāsas izvēle ietekmē matu apjomu un kā ar sejas konturēšanu padarīt seju šaurāku

Šīs sērijas varone ir 34 gadus vecā divu bērnu mamma Margita Andersone. Uz šovu ieradusies, lai mainītu redzējumu uz savu dzīvi dēlu dēļ.

Viena no lietām, ko vēlējās noskaidrot Margita, bija kā vizuāli sašaurināt sejas formu, jo dalībnieces sejas forma ir apaļa. Vizāžiste Krista Zvirgzdiņa sniedza padomus, kā modelēt sejas kontūru ar kosmētikas palīdzību. Lai akcentētu sejas centru, nepieciešams ieklāt konsīleri zemacu zonā izstiepta trijstūra formā, tad iztušē, to pašu atkārto centrā – pa vidu pierei, pa deguna līniju uz leju un virs kupidona lociņa. Nākošais solis ir kontūru izveide. Jāizvēlas divus toņus tumšāks tonālais krēms, kas jāuzklāj zem vaiga kaula. Pēc tam nedaudz iekrāso līniju gar matiem – pieres augstākos punktus un zoda līnija. Kontūras tiek nostiprinātas ar tumšu ēnu kontūrēnu, sekojot iepriekšējiem norādījumiem. Tumšo pūderi nevajadzētu klāt uz zoda vai tā līnijas, jo, uzklājot pūderi uz žokļa kauliem, bet zodu atstājot gaišu, seja vizuāli pagarināsies.

Savukārt pie friziera Kārļa Ezergaiļa šova dalībniece devās domādama, ka viņas mati tiks krāsoti gaišā tonī. Tomēr, ja iepriekšējo raidījumu dalībnieces tiešām pārgāja no tumšākas matu krāsas uz gaišāku, tad šoreiz Margitas mati ieguva vēl tumšāku toni par esošo. Skaties, kādas izmaiņas piedzīvoja Margitas frizūra.