Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā mūziķis Džulians ar pārdrošu gājienu savaldzināja savu nākamo sieviņu?

Krista Zvirgzdiņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Krista Zvirgzdiņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Skatītājiem tas varbūt ir piemirsies, bet šodienas raidījuma “Superbingo” vadītāja Krista Zvirgzdiņa ir tā pati gaišmatainā, smaidīgā meitene, kura pirms nedaudz vairāk kā desmit gadiem piedalījās “Dziedošo ģimeņu” šovā un piesaistīja publikas uzmanību ne vien ar starojošo “Saulītes” tēlu, bet arī visai pikantām baumām par šova laikā dzimušām jūtām pret gados vecāko mūziķi Džulianu. Meitenei tobrīd bija tikai 16 gadi, tādēļ šai informācijai bija pat skandaloza pieskaņa. Tomēr, par spīti skeptiķiem, Krista un Jānis Zvirgzdiņi šodien ir laimīga ģimene un divu burvīgu bērnu vecāki. Satraucošo iepazīšanās laiku Krista atsauc atmiņā sarunā ar Valdi Melderi sarunu šovā "Kad viņas satiekas.'

“Ne jau es Džulianu noskatīju un mēģināju savaldzināt, bet viņš mani! Un, lai piesaistītu manu uzmanību, veica pārdrošu gājienu – necēla man vainadziņu burtiskā nozīmē. Man tajā uzstāšanās reizē bija liels dzeltenu pieneņu vainags, un viņš aizkulisēs pienāca man no muguras, paķēra un vainagu uz aizskrēja par “Sapņu fabrikas” gaiteņiem. Es paliku gluži vai mēma, tikai stāvēju tur un diezgan muļķīgi smaidīju. Bet efekts bija sasniegts, biju viņu pamanījusi.”

Taču joki paliek joki, un diez vai Krista izvēlētos Jāni par savu vīru un bērnu tēvu, ja nejustu, ka abus saista daudz nopietnāks pamats. Kas tieši Jānī ir tik īpašs, un kas vispār Kristai attiecībās ir svarīgs – par to uzzināsit šajā kā vienmēr intriģējošajā Meldera rubrikas video!

Skatieties arī:

Vētrainās Gluzunovu pāra attiecības jau iesākušās ar skandālu

Dināra Rudāne attiecībās neatzīst salkanu romantiku

Spilgtā Sofija Valtere ar tagadējo vīru iepazinusies bēgot no iepriekšējā


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...