Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā pareizi atbildēt uz sieviešu provokatīvajiem jautājumiem?

pixabay.com

pixabay.com

Sievietēm piemīt tieksme saviem vīriešiem uzdot provocējošus jautājumus. Tādus, uz kuriem saņemt godīgas atbildes viņas nemaz nav gatavas. Savukārt, vīrieši, lai arī dziļi sirdī nojauš, ka jautājums ir izteikti provokatīvs, ne vienmēr zina, ko atbildēt. Turpinājumā īsais kurss -ko atbildēt uz sieviešu iecienītākajiem provokatīvajiem jautājumiem, lai vēlāk to nenāktos rūgti nožēlot.

Provokatīvais jautājums nr. 1 – Tu tiešām neredzi nekādas izmaiņas? Šis ir viens no vīriešu nemīlētākajiem jautājumiem pasaules vēsturē. Atbildēt tā, lai neiekristu lamatās, ir ļoti grūti. Liela kļūda ir sākt minēt- vai tas ir jauns manikīrs, kleita, nokrāsotas matu saknes un tamlīdzīgi. Varbūt tiešām paveiksies un izdosies uzminēt, bet visdrīzāk nē. Var atklāties, ka tā ir bijusi sejas masāža vai skropstu laminēšana. Ko tādu tāpat nav iespējams uzminēt. Piemērotākā atbilde varētu būt – ‘’ Es redzu tikai to, ka tu šodien izskaties ļoti īpaša un paskatoties uz tevi, es esmu laimīgākais vīrietis pasaulē!’’ Tas nostrādās.

Provokatīvais jautājums nr.2 - Vai tev neliekas, ka man vajadzētu notievēt? Jautājums, uz kuru sniedzot godīgu atbildi, var sanākt ļoti lielas nepatikšanas. Patiesībā, uz šo jautājumu nekad nedrīkst atbildēt atklāti. Ja teiksiet, ka nevajag notievēt, jums tāpat neticēs. Tiks uzskatīts, ka esat neieinteresēts vīrietis, kuram vienalga kā sirdsdāma jūtās, izskatās. Un vispār jums attiecības ir vienaldzīgas. Ja atbildēsiet, ka vajag notievēt… Nu tad, lai Dievs stāv jums klāt. Ieteicamā atbilde varētu būt : ‘’ Es tieši šorīt paskatoties uz tevi nodomāju – cik tev ir izcila figūra! Es tiešām novērtēju, ka tu esi tik skaista!’’

Provokatīvais jautājums nr. 3- Tava bijusī bija labāka par mani? Ļoti, ļoti, ļoti sarežģīts jautājums. Atbildot uz šo jautājumu, ne tikai rūpīgi jāpārdomā ko teikt, bet arī jāpārdomā savi žesti, mīmikas utt. Nedod dievs, ja kādā brīdī izskatīsieties par daudz aizsapņojies. Ir nekavējoties jāatbild :’’ Kāda bijusī?’’ Ja šajā brīdī no otras puses tiek konkretizēts, par kādu bijušo iet runa, sakiet : ‘’ Ā, tā? Piedod, bet es par viņu nemēdzu domāt’’. Un vēl beigās var dramatiski piebilst: ‘’Un arī nekad iepriekš īsti neesmu domājis!’’. Šādi atbildot, Jums garantēts izdevies vakara noslēgums.