Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā recepcijas mēbeles spēj ietekmēt biznesu?

Lete, foto ARKA

Viena no pirmām lietām, ko mēs visi pamanām uzņēmumā vai iestādē, ir uzņemšanas zona, tai skaitā arī recepcijas mēbeles. Mēs visi vēlamies, lai uzņemšanas zona izskatītos perfekti, jo pat administrācijas mēbeļu izvēlētais dizains atspoguļo zīmola vai uzņēmuma redzējumu un personību. Katrs klients, darbinieks vai apmeklētājs, kurš ienāk birojā, saņem pirmo iespaidu par organizāciju uzreiz uzņemšanas zonā. Tas ir viens no iemesliem, kas ietekmē biznesu.

Viesu uzņemšanas zona ir svarīgāka nekā Jūs domājat!

Uzņemšanas zonas noteikti nav saraksta augšgalā, kad runa ir par jūsu biroja iekārtojumu. Tomēr šis pieņēmums ir aplams. Lai arī tā ir telpa, kurā jūsu darbinieki vai klienti nepavada daudz laika, bet uzturas parasti ļoti neilgi, tā ir pirmā telpa, kur rodas iespaidi par uzņēmuma kultūru. Viss, kas tam ir nepieciešams, ir reģistratūra, daži biroja krēsli, un viesu/darbinieku uzņemšanas zona. Un ir svarīgi lai šīs administratīvās mēbeles atstāj labu iespaidu!

Recepcijā rodas saikne starp uzņēmumu un klientiem

Kā cilvēki mēs dabiski veidojam viedokli dažu sekunžu laikā. Un šiem pirmajiem iespaidiem ir nozīme. Tā ir vieta, kura varētu būt izšķiroša par indivīda sajūtu, ka uzņēmums ir profesionāls un uzticams, vai arī pilnīgi pretēji. Turklāt jūsu klienti, potenciālie klienti un jaunie darbinieki bieži pavadīs vismaz pāris minūtes, gaidot jūsu reģistratūrā, skatoties apkārt un izdarot pieņēmumus un lēmumus, iespējams, pat to neapzinoties. Ar atbilstošām administratīvajām mēbelēm šie pieņēmumi un lēmumi var tik izvēlēti uzņēmumam par labu.

Ieteikumi, izvēloties administratora galdu vai leti

Viena no vissvarīgākajām jūsu uzņemšanas zonas daļām ir administratora galds vai lete. Tie ir visu formu un izmēru, piemēram, taisnstūrveida, kvadrātveida un pusapļa. Gudra un stilīga galda vai letes izvēle var padarīt telpu vizuāli plašāku. Pareizi izvēlēts administratora galds var daudz vēstīt par biznesu un tā kultūru. Jā, reģistratūras telpa parasti tiek uztverta kā informācijas telpa, tomēr galda nozīme pārsniedz tikai estētiku.

Ar šo biroja mēbeli saistīti tik daudzi uzdevumi - tālruņa zvanu veikšana, vēstuļu sūtīšana un saņemšana, sapulču organizēšana, cilvēku sveicināšana un darbinieku pieprasījumu apstrāde, un neskaitāmi citi uzņēmumam svarīgi uzdevumi. Ņem vērā nozīmīgus ieteikumus, izvēloties atbilstošu administratora galdu vai leti:

Ir ārkārtīgi svarīgi, lai uz administratora galda ir pietiekami daudz vietas, it īpaši, ja darbiniekam pie šī galda jādara daudz un viņam ātri jāpāriet no viena uzdevuma uz citu.

Tāpat ir būtiski, lai, izmantojot šo mēbeli, visus nepieciešamos dokumentus varētu ērti organizēt. Ir noderīgi, ja administrācijas galdā vai letē ir iestrādāti vairāki parocīgi plaukti un/vai atvilktnes.

Un, protams, lai darbinieks justos ērti, pavadot darba dienu pie sava galda vai letes, ir neaprakstāmi svarīgi, lai mēbeles būtu ergonomiskas. Un te jau runa ir ne vien par galdu, bet arī par ergonomisku biroja krēslu.

Vēl viena nozīmīga lieta – uzņēmumam atbilstošs mēbeļu dizains. Tieši dizains ir viena no pirmajām lietām, kas iekrīt acīs ikvienam, ienākot uzņēmuma telpā. Atbilstošs recepcijas mēbeļu dizains spēj pat neapzināti pozitīvi ietekmēt gan uzņēmuma apmeklētājus, gan biznesa partnerus, un, protams, pašus darbiniekus.

Pareizi izvēlētas administratīvās mēbeles spēj radīt labu pirmo iespaidu, atspoguļo profesionalitātes līmeni, sniedz komfortu un pozitīvi ietekmē attiecības ar klientiem, apmeklētājiem, biznesa partneriem un darbiniekiem. Meklējiet tieši jūsu uzņēmumam piemērotas recepcijas mēbeles mēbeļu Salonā Arka, kur pēc individuāla pasūtījuma projektē, ražo un uzstāda dažādas biroja administratora mēbeles.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...