Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā tikt pie labākajiem garāžas vārtiem?

Garāžas vārti, Photo by Luis Yanez from Pexels

Garāžas vārti, Photo by Luis Yanez from Pexels

Apkārtējā vide vistiešākajā veidā ietekmē mūsu labsajūtu un ikdienas dzīves kvalitāti, tāpēc tiecamies to veidot ērtu, skaistu, patīkamu un drošu. Tālredzīgi saimnieki zina, ka svarīga ir katra detaļa, tāpēc ikkatru lietu savā mājoklī izvēlas funkcionālu, kvalitatīvu, iederīgu, estētiski baudāmu un ilgtspējīgu. Visas šīs kvalitātes attiecināmas arī uz tēmu, ko šoreiz apskatīsim sīkāk - garāžu vārtiem.

Diezin vai kāds vēlas garāžas vārtus, kuri ir neparocīgi, varbūt arī nekvalitatīvi un neatbilst lietotāju vajadzībām. Garāžas vārtus mēs lietojam pat vairākas reizes dienā, tāpēc, lai saglabātu labu noskaņojumu un izvairītos no neērtībām ik reizi, kad tiek izmantoti vārti, ir svarīgi savai privātmājai vai citam īpašumam tos izvēlēties kvalitatīvus un piemērotus.

Kādus garāžas vārtus izvēlēties ?

Sākot pētīt tirgus piedāvājumu patstāvīgi, nudien var apjukt, jo tik dažādi ir ne tikai vārtu veidi, bet arī to ražotāji un viņu piedāvājumu nianses. Tieši jūsu īpašumam, dzīves veidam, prioritātēm un budžetam piemērotāko risinājumu jums palīdzēs izvēlēties uzticams konsultants Privacon Baltics, kas izvēlēto modeli protams, arī piegādās, uzstādīs un iemācīs pareizi lietot.

Privacon Baltics iesaka modernā un kvalitatīvā Polijas zīmola Wisniowski garāžu vārtus, kuri savā filozofijā un izpildījumā ir panākuši ideālu balansu starp jaunākajām tehnoloģijām, funkcionalitāti, drošību un estētiski pievilcīgu dizainu.

Divviru garāžu vārti

Divviru garāžu vārti - moderns piegājiens tradicionālam risinājumam. Divviru garāžu vārti ir ekonomiskākais risinājums jūsu garāžai. Vienkārši un pārbaudīti risinājumi nodrošina zemas izmaksas un uzticamu kalpošanu. Pieejami gan siltināti, gan nesiltināti varianti.

Vienplaknes garāžu vārti

Populāri ir arī paceļamie vienplaknes garāžu vārti. Vārtu vienkāršā un uzticamā konstrukcija nodrošina to ilgmūžību un ērtumu lietošanā. Arī šiem ir pieejams siltinātais variants, kas ļauj samazināt mājas kopējos siltuma zudumus ziemas periodā.

Sekcijtipa garāžu vārti

Sekcijtipa paceļamie garāžu vārti ir visādā ziņā ērts un izdevīgs risinājums garāžai. Privacon Baltics piedāvāto Wisniowski sekcijtipa vārtu Uni Therm un Uni Pro ražošanā tiek ievēroti augstākie standarti, lai nodrošinātu teicamu noturību pret vēja slodzēm, ūdens caurlaidību, kā arī augstu siltumnoturību. Šiem parametriem ir ietekme uz vārtu kalpošanas laiku, un tas palīdz saglabāt tos vizuāli pievilcīgus daudzus gadus. Šo vārtu pacelšanas mehānisma darbība ir aprēķināta 20 tūkstošiem lietošanas reižu - tas nozīmē, ka verot šos vārtus katru dienu četras reizes, to mehānisms jums nevainojami kalpos 14 gadus.

Rullējamie žalūziju tipa garāžas vārti

Vēl viena izvēles iespēja ir žalūziju tipa garāžas vārti. Atšķirībā no sekcijtipa vārtiem, kuri paceltā stāvoklī izkārtojas augšā, paralēli griestiem, žalūziju veida vārti sarullējas speciālā kasetē, tādējādi vietu pie griestiem atstājot brīvu.

Gan sekciju, gan žalūziju tipa vārtu priekšrocība ir arī tā, ka tie piemēroti teritorijām ar ierobežotu platību, jo veroties neaizņem papildus vietu.

Neaizmirstiet par vārtu automātiku!

Daļai garāžas vārtu automātika jeb modeļu automātiskais atvēršanas mehānisms jau ietilpst komplektācijā, bet, pat ja tā nav, iesakām to iegādāties papildus, jo tas būs nozīmīgs ieguldījums nama iemītnieku ikdienas komfortā un drošībā jebkurā diennakts stundā.

Vārtu automātikas priekšrocības:

  • nav manuāli jāatver un jāaizver vārti;
  • sliktos laika apstākļos vai tumsā nav jāizkāpj no automašīnas;
  • ir mazāks risks gūt traumas no vārtiem vai “apskādēt” automašīnu;

Garāžas vārtu automātiku iespējams pielāgot lietotāja vajadzībām un vēlmēm (pults, koda atslēga, aplikācija, pirkstu nospiedumu lasītājs).


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...