Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā veiksmīgi izvēlēties apģērbu lielo izmēru īpašniecēm

pexels.com

pexels.com

Lielo izmēru valkātājām var šķist, ka atrast ērtu, piemērotu apģērbu nav nemaz tik viegli. Turklāt, ne vienmēr ir skaidrs kā apģērbus savā starpā sakombinēt, lai izskatītos labi. Galvenais, kas jāatceras -visa sāls ir proporcijās. Ja negribas pavadīt ilgu laiku veikalā, meklējot īstās lietas, esam sagatavojuši padomus, kas atvieglos iepirkšanās procesu:

  • Izskatīties slaidākām gara auguma sievietēm palīdzēs vestes vai jakas, kas sniedzas līdz augšstilbu pusei un vizuāli pastiepj visu ķermeni.
  • Lai līdzsvarotu izteiktus gurnus, gara auguma sievietēm īstā izvēle būs brīva piegriezuma bikses ar platām starām.
  • Savukārt īsāka auguma sievietēm jāizvēlas strench bikses ar ielaidumu sānos vai iešūtu/nogludinātu vīli priekšā.
  • Vidukli izcelt palīdzēs īsa žakete vai jaciņa, kas šūta tā, lai viegli piegulētu valkātājas formām, tomēr nebūtu apspīlēta.
  • Meklē drēbes ar jostasvietā ir iestrādātu elastānu – arī tas palīdzēs izcelt vidukli.
  • Pogājamiem krekliem vajadzētu būt nošūtiem krūšu rajonā, lai novērstu divdomīgas situācijas lielu krūšu īpašniecēm.
  • Taisna piegriezuma svārkus vislabāk izvēlēties no trikotāžas – šis audums neierobežos kustību brīvību.
  • Nav jācenšas pielāgoties neveiksmīgiem apģērba modeļiem. Ja ražotājs saņem informāciju, ka konkrētais modelis nav pieprasīts – viņš būs spiests izzināt patērētāju vajadzības un radīt apģērbu, ko pircēji tiešām gribēs valkāt.

Kādus lielo izmēru zīmolus vērts iegaumēt?

KJBRAND apģērbi tiek izstrādāti un ražoti Vācijā. Īpaši populāras ir bikses no šī zīmola, jo, pateicoties ražotāja pieredzei, tām ir ideāli piemēroti šuvumi lielajiem izmēriem.

Mona Lisa Vācijā ražotās trikotāžas žaketes raksturo kvalitāte, meistarība, precīzas piegrieznes un modernas krāsas.

DORISSTREICH piedāvā jauneklīga dizaina apģērbu modeļus.

Kur meklēt lielā izmēra apģērbus?

Vislabāk ir doties uz specializētiem lielo izmēru apģērbu veikaliem. Veikals “Big! Moda” piedāvā modernu ikdienas apģērbu no pazīstamiem un atzītiem lielo izmēru ražotājiem. Pieejami izmēri no 46 – 60, lai katra pircēja varētu atrast sev atbilstošāko.