Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Kad viņas satiekas” draudzeņu vakari atgriežas STV Pirmā!

"Kad viņas satiekas" vadītājas; foto: STV Pirmā!

Atklātas sarunas, sievišķīgas atzīšanās, nerimstoši smiekli un lieliska kompānija – arī jaunajā sezonā otrdienu vakaru šovs “Kad viņas satiekas” aicinās uz koķetiem dāmu vakariem, kur runāt par visu, kas uz sirds. Dagmāra Legante - Celmiņa, Baiba Vītiņa un Liene Stepena studijā aicinās kādu iedvesmojošu sabiedrībā zināmu dāmu un kungu, lai uzdzirksteļotu sievišķīgi atklātās sarunās par tēmām, kuras ir svarīgas katrai sievietei - attiecības, mīlestība, aizraušanās, hobiji, arī zaudējumi, izdegšana un šķiršanās sāpes. Netrūks nedz patiesu un īstu sarunu, nedz smieklu, emociju un pat asaru. Bet Valdis Melderis sarunu šovā ienesīs vīrišķi pikantu enerģiju un, kopā ar kādu dāmu ērti iekārtojies uz studijas dīvāniņa, runās par intīmiem jautājumiem un izaicinājumiem pāru attiecībās. Vienīgais sarunu šovs sievietēm Latvijā “Kad viņas satiekas” – jaunā sezona otrdienās no 16. augusta plkst. 21:00, “STV Pirmā!” un jebkurā ērtā laikā internetā 1188 Play.

Klāt jau jaunā “Kad viņas satiekas” sezona - ar nepacietību to gaidu, lai tiktos ar mūsu viešņām! Interesantas, stipras, dzīves gudras, katra ar savu īpašo dzīves stāstu. Mēs būsim tur, lai viņas justos gaidītas, varētu būt atklātas un padalīties ar idejām, domām, atmiņām, smiekliem un varbūt kādu asaru. Arī mēs, šova vadītājas, ļausimies kopīgajai sarunai, lai kaut nedaudz ielūkotos mūsu viešņas pasaulē un uzzinātu kaut ko jaunu. Jo tā jau tas ir, kad Viņas satiekas. Bet, kad studijā ienāk vīrietis, sagaidu, ka būs cita enerģija un varēsim parotaļāties, lai visiem dalībniekiem un skatītājiem ir pārsteigums un sajūsma!” par šova jauno sezonu saka Dagmāra Legante-Celmiņa.

Viņai pievienojas arī Liene Stepena: “Kaut mēs katrs varētu justies gaidīts un sadzirdēts. Esmu sapratusi, cik tas ir svarīgi daudziem no mums! Kopā ar Dagmāru un Baibu radīsim šo drošo un uzticamo vidi, kurā mūsu viesi varēs tā arī justies - gaidīti un sadzirdēti. Ar cieņu pret katru, jo katra cilvēka dzīves stāstā vienmēr varam saskatīt daļiņu savas dzīves.”

Savukārt Baiba Vītiņa jaunajā “Kad viņas satiekas” sezonā skatītājus vēlas iepriecināt ar sievišķīga viegluma, kvalitatīvu sarunu, koķetērijas un dzīvesprieka dzirksti, lai katru satikšanos varētu baudīt kā svētkus: “Es ticu, ka mūsu kopā sanākšanas randiņi un atklātās sarunas otrdienu vakaros, arī caur TV ekrāniem spēs iedvesmot sievietes (un arī vīriešus) uzdrīkstēties vēl vairāk, tiekties vēl augstāk, baudīt vēl izjustāk un dzīvot vēl krāšņāk. Lai top jauna, brīnišķīga sezona!”

Piekto sezonu dāmu iecienītais šovs “Kad viņas satiekas” atklās īpaši iedvesmojošā un sirsnīgā kompānijā - studijā aicinot visu laiku mīlētāko un cienītāko Latvijas Valsts prezidenti Vairu Vīķi- Freibergu un mūziķi Jāni Šipkēvicu. Prezidentes kundze atklās līdz šim nedzirdētus stāstus par savu dzīvi un dalīsies emocijās gan par bēgļu gaitām, gan par iepazīšanos ar savu vīru Imantu, gan par to, kā abi šobrīd bauda savu dzīvi. Vīķes-Freibergas kundze ļoti sievišķīgi atklās savas vājības, dalīsies pieredzē, kā ir būt līgavai, sievai, mammai un vecmāmiņai. Savukārt Jānis Šipkēvics ļausies pikantām sarunām un atklās, kuru dziesmu veltījis savai sieviņai, viņu divu bērnu mammai.

Tāpat šajā sezonā skatītājus gaida tikšanās ar simpātisko influenceri Diānu Kubasovu, atraktīvo šovu vadītāju Roberto Meloni, “Ghetto Games” dibinātāju Raimondu Elbakjanu, fitnesa treneri Niku Lindi, aktieri Intaru Rešetinu, radio un TV ētera personību Sandu Dejus un citiem. Tiekamies patiesi īpašās, garšīgās un atklātās sarunās!

Kamēr gaidi "Kad viņas satiekas" jauno sezonu, ieskaties "karstākajās" sarunās, par kurām vēl nesen runāja visi. Par citiem TV rudens sezonas jaunumiem lasi šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...