Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāda būtiska īpašība pietrūkst latviešu vīriešiem - atklāj Katrīna Puriņa-Liberte

katrīna Puriņa-Liberte "STV Pirmā!" šovā "Kad viņas satiekas", ekrānšāviņš

katrīna Puriņa-Liberte "STV Pirmā!" šovā "Kad viņas satiekas", ekrānšāviņš

Televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” šovā “Kad viņas satiekas” ne reizi vien izskan atklātas sarunas un drosmīgas atzīšanās. Arī šoreiz, viesojoties pie draudzenēm Sandas Dejus, Kristīnes Virsnītes un Dagmāras Legantes - Celmiņas, ārste - ginekoloģe Katrīna Puriņa Liberte ļāvās sirsnīgai atmosfērai, kas valdīja studijā, un atzinās visai sievišķīgā vājība. “Man ir vājība pret krievu tautības vīriešiem. Ar viņiem man ir tāda asociācija, ka viņi brīnišķīgi spēj aplidot sievietes. Un man tomēr nedaudz pietrūkst Latvijas vīriešos tā aplidošana,” raidījumā, kas pie skatītajiem nonāks otrdienas vakarā, atklās Katrīna. Tāpat viņa bildīs, ka nereti rodas sajūta - latviešu vīrieši gaida, ka sievietes pašas ņems iniciatīvu savās rokās un metīsies kungus “aplidot”. Turpretim krievu tautības vīrieši pret savu sievieti mēdzot izturēties kā pret karalieni.

Raidījumā pikantu dzirksti uzšķils arī dīdžejs, striptīzšovu dejotājs Gustavito, kurš ne tikai atklās savas personības sirsnīgo pusi, bet arī pastāstīs, kas īpaši iepriecina viņa klientes


Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...