Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādēļ "Ērkšķu" Mārīte par saviem bērniem necīnījās līdz galam ?

Mārīte, 1188 Play ekrānšāviņš

Mārīte, 1188 Play ekrānšāviņš

Sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz ..." dalībnieci Mārīti dzīve situsi ne vienu reizi vien un arī pašai pietrūcis varēšanas un gudrības to izveidot veiksmīgāku. Jau vizuāli redzams, ka sieviete ir pāragri novecojusi un sagumusi. Viņas skatiens it kā vairās no kameras, jo saruna ar psiholoģi un bērnu temata pieminēšana atkal ir uzplēsusi pašas sāpīgākās sirds rētas – Mārītei ir atņemtas bērnu aprūpes tiesības, kuras tā arī nav izdevies atgūt.

Psiholoģes jautājums, kādēļ sieviete toreiz nav cīnījusies līdz galam, Mārītē raisa sāpīgas atmiņas: “Es biju visu izdarījusi, visas tiesas prasības izpildīju, psihologa kursu izgāju. Tiesas sēdē izturēju līdz pusei, bet jutu – nē, man bērnus neatdos .. Un tad es vienkārši piecēlos un izgāju no zāles .. tāds kā protests tas laikam bija.”

Kādus padomus, lai mēģinātu dzīvē virzīties uz priekšu, Marītei dos psiholoģe, un kā tos uztvers pati projekta dalībniece – skatieties šajā video!

Kādēļ "Ērkšķu" Mārīte izskatās stipri vecāka par saviem gadiem ?

“Ērkšķu” Andželika piedzīvo emocionālu tikšanos ar atņemto dēlu

“Ērkšķu” Līga mēģinās atgūt savas trīs meitas


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...