Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādēļ izvēlēties 3D žogus teritorijas ierobežošanai?

Žogi, foto - STEEL PLANET

Izvēloties žoga veidu, kuru uzstādīt ap teritoriju, ir svarīgi ņemt vērā vairākus faktorus, sākot no žoga izturības. Vai zini, kas ir 3D paneļu žogi un kādēļ ir vērts izvēlēties tieši šo žoga veidu, lai ierobežotu savu teritoriju?

3D žogi ir izturīgi un droši

Pulverkrāsojuma pārklājuma tehnoloģija, kuru pielieto cinkotajiem 3D žogiem, nodrošina ilgu tā kalpošanas laiku. Šie žogi ir izturīgi pret vandālismu, jo tie ir praktiski nesagriežami. Žoga acis jeb spraugas ir veidotas tādā izmērā, lai gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem būtu grūtības tam pārrāpties, kā arī pasargā no iesprūšanas.

Tiem ir laba caurredzamība

3D paneļu žogiem ir laba caurredzamība, kas ir īpaši svarīgi, ja apsargājamajā teritorijā notiek video novērošana. Tādējādi jau pirms cenšanās ielauzties teritorijā, ir iespēja to pamanīt un novērst.

Tie ir pielāgojami dažādai videi

3D žogi ir pieejami dažādos izmēros un krāsās. Dizains ir moderns un pielāgojams dažādām gaumēm, videi, objektam un teritorijai.

Vairākas uzstādes opcijas

3D paneļu žogi var tikt uzstādīti vairākās opcijās. Tos var uzstādīt kā pagaidu žogus, gan ilgstošai un pastāvīgai kalpošanai. STEEL PLANET piedāvājumā ir gan metināti paneļu, gan ruļļu žogi.

Tikt pie jauna un kvalitatīva žoga, nebūt nenozīmē, ka žogs ir gatavs pildīt funkciju. To ir arī kvalitatīvi jāuzstāda. STEEL PLANET piedāvā ne tikai izcilus žogus, bet arī to uzstādīšanu un žoga remontadbus. Bezmaksas konsultācijas un atbildes uz interesējošiem jautājumiem var uzzināt, zvanot +371 200 505 28 .

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...