Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādiem kritērijiem ir jāpievērš uzmanība, izvēloties hidraulisko sūkni?

Hidrauliskais sūknis, foto - PMC Hydraulics

Hidrauliskais sūknis, foto - PMC Hydraulics

Cilvēki izmanto hidrauliskos sūkņus ļoti daudzām ierīcēm, sākot no celtniecības iekārtām līdz automašīnas bremzēm. Bet tie ir ļoti dažādi gan veidos, gan lielumos. Kā zināt, kurš hidrauliskais sūknis ir piemērots tieši Tavām vajadzībām, un lai tas nebūtu pārāk vājš vai stiprs? Hidrauliskie sūkņi var būt liels finansiāls ieguldījums, tādēļ nevajadzētu iegādāties tādu, kas patiesībā nav atbilstošs. Kādiem kritērijiem ir jāpievērš uzmanība, izvēloties hidraulisko sūkni?

Hidraulisko sūkņu līkne

Izvēloties hidraulisko sūkni, svarīgi ņemt vērā sūkņa līkni jeb darbības līkni, kas ir svarīgākā informācija, iegādājoties sūkni. Tas parāda efektivitāti, sūknēšanas apjomu un spēku. Lai iegādātos pareizo sūkni, jāzina nepieciešamā sūkņa līkni un ātrumu.

Hidrauliskiem sūkņiem nepieciešama sākotnējā korekcija

Mēs dzīvojām pasaulē, kas ir pārpildīta ar vienkāršām precēm. Nopērkot tās, var pieslēgt un tie uzreiz darbojas un pilda funkciju. Hidraulisko sūkni uzreiz izmantot nevar. Ir vairākas tehniskas nianses, kuras jāpielāgo pirms tā lietošanas. To sīkāk izstāsta uzņēmuma pārstāvis, kurā sūknis iegādāts vai ražots.

Sūkņa viskozitātes līmenis

Svarīgi pirms iegādes ņemt vērā sūkņa viskozitātes līmeni. Viskozitāte ir pretestība plūsmai. Ja vēlies, lai šķidrums sūknī plūstu brīvi, viskozitātes līmenim nav jābūt augstam. Izvēloties sūkni, kas ir pārāk vājš vai nav pietiekami efektīvs, tas var radīt augstu viskozitāti. Tas pārslogo sūkni un samazina tā kalpošanas laiku. Pārliecinieties, vai izmantojiet sūknim atbilstošu šķidrumu un nepārsniedziet ieteikto jaudu.

SIA “PMC HYDRAULICS” ir daļa no Skandināvu PMC Group, kas ir inovatīvo hidraulisko sistēmu un augstas kvalitātes komponentu piegādātais rūpniecībā, enerģētikā, mobilā tehnikā un jūras nozarē.
Uzņēmums veic hidraulisko iekārtu projektēšanu, uzstādīšanu un montāžu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...