Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādos gadījumos izmantot karjeru resursus un iegādāties beramās kravas?

Beramās kravas, foto - SIA "KOMANDA 24"

Labiekārtojot teritoriju, būvniecības darbiem un remontdarbu laikā ļoti iespējams, ka nepieciešami papildus beramie dabas materiāli – melnzeme, smiltis, šķembas, oļi, un grunts. Tad atliek vien zināt, kuras beramās kravas nepieciešamas un kur tās iegādāties.

Grunts

Salīdzinoši bieži lietainos laikapstākļos pēc īpašuma iegādes cilvēki atskārt, ka vietās mēdz krāties ūdens. Īpaši lielas galvassāpes tas sagādā tiem, kuriem ūdens krājas ap ēku pamatiem vai pat pašā ēkā, piemēram, pagrabā. Tas garantē to, ka mājā turēsies mitrums, no kā veidojas pelējums, sekojoši – dažādas veselības problēmas. Tāpat arī ar gadiem grunstūdeņi var skaloties ap mājas pamatiem, ēka sāk sēsties (parasti tas notiek vienā pusē), no kā rodas plaisas, citi būvniecības defekti un sliktākajā gadījumā ēka kļūst bīstama un neapdzīvojama.

Pirms būvēt māju vai veidot dārzu pārliecinies, vai zemes līmenis ir pietiekami augsts, lai virs tā neuzkrātos gruntsūdeņi, pretējā gadījumā, piemēram, uzceļot māju, jau būs par vēlu ko mainīt.

Grunts paredzēta līmeņa pacelšanai, bet to var izmantot ne tikai, ja Tevi satrauc gruntsūdeņu krāšanās, bet arī teritorijas izlīdzināšanai, piemēram, ja vēlies līdzenu teritoriju vietā, kas ir ar ieplakām. Arī ūdenstilpņu, piemēram, nelielu un nevajadzīgu dīķu aizbēršanai. Vecu aku aizbēršanai un tamlīdzīgi.

Smiltis

Smiltis arīdzan, der teritorijas izlīdzināšanai. Bet tās var noderēt arī citur, piemēram, būvniecības darbos kā papildmateriāls, pludmales ierīkošanai (dīķa vai ezera krastos), pat smilškastēm. Dažādu frakciju smiltis noder teju it visos labiekārtošanas darbos.

Melnzeme

Gan sijāta, gan nesijāta melnzeme izmantojama tieši dārzniecībā profesionāliem dārzniekiem un lauku apsaimniekotājiem, kā arī vienkārši skaista piemājas mauriņa izveidei.

Grants

Celtniecībā nepieciešama grants – gan betonēšanai un mūrēšanai, gan apmešanai un grīdu remontdarbiem.

Šķembas

Dažādu frakciju šķembas izmanto arī multifunkcionāli, bet pārsvarā tas izmantojams kā apdares materiāls.

Oļi

Estētiskākam ceļu skatam, piemājas celiņu izbūvei, kā arī citos dekoratīvos nolūkos izmantojam oļus. Tie lieliski izskatās arī kā ēku apmetums. Arī piemājas dīķmalās var smilts vietā bērt oļus, kas padarīs ainavu daudz dabiskāku, mežonīgāku un skaistāku.

Kur iegādāties beramās kravas?

Ja Tev nepieciešami papildus karjeru resursi, ir vērts piesaistīt uzticamus un sava darba zinošus speciālistus. Pat ja neesi pārliecināts, kāda veida materiāls Tavam mērķim ir atbilstošāks, aprunāšanās ar cilvēkiem, kas strādā šajā jomā, var sniegt Tev lieliskus padomus.

“Komanda 24” piedāvā 1-3 m3 visu veidu un frakciju beramo kravu piegāde bez starpniekiem no pierīgas karjeriem:

· Smiltis (pieberamās/ skalotās/ sijātās)

· Melnzeme (sijāta un nesijāta)

· Šķembas (0-4/ 2-8/ 8-16/ 20-40/ 40-70/ 0-40)

· Grants (apmešanai, betonēšanai, mūrēšanai, estrich grīdām)

· Oļi (8-16/ 16-32)

· Grunts (līmeņa pacelšanai)

“Komanda 24” piedāvā arī atkritumu izvešanu (būvgruži, bioloģiskie atkritumi, sadzīves atkritumi un sadzīves tehnika), dažādus pārvākšanās darbus, pašizgāzēju nomu. Plašāk par piedāvātajiem pakalpojumiem var uzzināt www.komanda24.lv vai zvanot +371 20167006.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...