Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādus teritorijas labiekārtošanas darbus var veikt rudenī?

Teritorijas labiekārtošana, foto - "STEEL PLANET"

Komfortablai dzīvošanai nepieciešama arī labiekārtota teritorijā. Lai arī katrā gadalaikā veicami savi darbi, teritorijas labiekārtošanu nepieciešams veikt teju visa gada garumā. Ja pavasarī un vasarā iekopts zāliens, tad rudenī darāmi citi darbi.

Koku un krūmu kopšana

Koku un krūmu ciršana un zāģēšana ir aktuāla un veicama visa gada garumā. Ja koku vēl var nozāģēt saviem spēkiem, ja ir bijusi pieredze, tad ar celmu bez atbilstošas tehnikas noteikti neko neizdarīt. Tomēr, lai teritorija būtu līdzena un iekopta, no celmiem ir jāatbrīvojas. “STEEL PLANET” komanda ne tikai cērt un zāģē kokus un krūmus, bet arī rauj celmus un izlīdzina zemi.

Zemes līdzināšana un rakšana

Nereti domājam, ka zemes līdzināšanas un rakšanas darbi veicami vasarā lietus dēļ. Tomēr uz uzskatu nevajadzētu paļauties, jo taču arī vasarā mēz būt pat nedēļām ilgstošs lietains laiks. Arī rudenī var būt labvēlīgs laiks gan zemes līdzināšanai, gan rakšanai, turklāt, kad gan vēl labāk iekārtot un līdzināt zemi, lai pavasarī varētu klāt jaunu un skaistu zālienu, ja ne rudenī?

Lapu un zāles grābšana

Zelta rudens nāk ar savām klapatām teritoriju īpašniekiem. Un tā ir lielā cīņa ar rudens lapām. Skaidrs, ka nekopta teritorija un satrūdējušas lapas ir lieliska mājvieta dažādiem kaitēkļiem, kuri nākamajā pavasarī un vasarā var iekarot un bojāt apkārtnē esošos augus. Lai kaitēkļi nesavairotos, noteikti jāgrābj lapas un zāle. Ja teritorija ir liela, darbs ir diezgan laikietilpīgs un fiziski nemaz nav tik viegls, kā no malas šķiet. Teritorijas labiekārtošanas komanda pēc padarītā darba atstāj tīru un sakoptu teritoriju, sagrābtās lapas, zāli un citus atkritumus utilizē.

Dažādu elementu ierīkošana un uzstādīšana

Vairs jau arī Latvijā nav tās bargās un aukstās ziemas. Teju visa gada garumā ir ierīkojami un uzstādāmi dažādi teritorijas elementi, sākot no praktiskiem līdz dekoratīvajiem. “STEEL PLANET” gan no dekoratīvajiem, gan dabīgiem materiāliem izgatavo un uzstāda dažādus dārza elementus, sākot no soliem un galdiem līdz pat nopietnām konstrukcijām, piemēram 3D paneļu žogu uzstādīšanai. Arī terases izbūvēšana ilgstošai kalpošanai labāk nododama profesionālās rokās.

Skaistums prasa darba un laika ieguldījumu, kas diemžēl ne vienmēr ir pietiekami, lai pats spētu pilnvērtīgi tikt galā ar nepieciešamajiem darbiem. Un tādos gadījumos lieliski noder profesionālu teritorijas labiekārtotāju palīdzīgās rokas un profesionalitāte, kas uzlabo apkārtējo ainavu gan praktiski, gan estētiski. Jebkuru jautājumu un konsultāciju gadījumos, vērts sazināties pa Tel: +371 20050528

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...