Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kaislību varā: ar šīm horoskopa zīmēm pat ziemā nesals!

Kaislību horoskops, Image by Adina Voicu from Pixabay

Kaislību horoskops, Image by Adina Voicu from Pixabay

Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kas atšķiras ne tikai ar savu emocionalitāti, bet arī ar kaislīgu dabu.

Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir atkarīgi no emocijām. Nav jāšaubās par to, ka katrs no viņiem dzīvo uz visiem simt procentiem.

Viņiem ir ļoti svarīgi, lai attiecībās vienmēr būtu kaisle, kuru nav iespējams apvaldīt. Tuvas attiecības ar viņiem ir mākslas darbs, jo viņi darīs visu iespējamo, lai pierādītu savu pārākumu.

Auns

Viņš ilgi nerunā par tuvākām attiecībām. Ja viņi saņem kaut mazāko mājienu, ka attiecības varētu ieiet jaunā līmenī, tad viņus vairs nevar apturēt.

Jāatzīmē, ka Auns gultā ir ļoti kaislīgs, bet ar īpašu uzticību nav apveltīts. Augsta varbūtība, ka Auni ies pa kreisi, bet pats neuztvers to īpaši nopietni, jo mazas intrigas dod viņam iespēju izjust jaunas emocijas un jūtas.

Skorpions

Skorpions ir viena no kaislīgākajām zodiaka zīmēm. Mīlestība un aizraušanās viņam vienmēr būs pirmajā vietā, jo viņš citādi vienkārši nespēj tikt galā ar savu paaugstināto libido. Bet esiet gatavi tam, ka viņu mīlestība var apdedzināt!

LASI ARĪ LIELO MĪLESTĪBAS UN SADERĪBAS HOROSKOPU KATRAI ZODIAKA ZĪMEI!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...