Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kambalu pāris atkal skaidrojas necenzētiem vārdiem

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Tā vien šķiet, ka Olgas un Kaspara Kambalu pāra attiecību dinamika drīz liks skaudībā noelsties turku vai meksikāņu seriālu scenāristiem. Vēl nupat Stambulā publiski lamājas necenzētiem vārdiem un draud šķirties, bet pavisam drīz jau apliecina savas kvēlās jūtas atkārtotā laulību ceremonijā. Pēc slavenā “Čuhņas skandāla” pāris sabiedrībai rādījās tik vienots, kā vēl nekad, bet, kā nu izrādās, tas bija uz pavisam neilgu brīdi. Katrā ziņā, garlaicīgi laikam nav nedz viņiem pašiem, nedz raidījuma “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem.

Arī šoreiz – izbrauciens ar smalko Tesla ekektroauto pārim iesākās visnotaļ pozitīvi – nostaļģijas vadīti, aizdevās uz Centrāltirgu pēc beļašiem, Olga apjūsmoja vismodernākajām tehnoloģijām aprīkoto “murrātāju”. Kas varēja domāt, ka pasākums beigsies ar tik vētrainu strīdu, ka raidījuma producentiem atkal būs jāizmanto “pīiii” skaņa palielos apmēros!

Kā vēlāk atklāj Olga, viņa bija iecerējusi braucienu izmantot Instagram stāstiņu filmēšanai, bet, nesagaidot cerēto vīra sajūsmas pilno reakciju, sāk bārstīt pārmetumus. “Es vienkārši neesmu tāds cilvēks, es nepaužu savas emocijas tādos veidos, jo sevišķi tad, kad uz to galīgi nav noskaņojuma” – skaidro Kaspars, līdz neiztur arī viņa nervi, un savu patieso noskaņojumu viņš izsaka “trīsstāvīgiem” lamuvārdiem.

Skaidrojot notikušo, Olga gan atzīst, ka tieši tādas arī ir abu attiecības – nedz viens, nedz otrs strīdos nemēdz piekāpties un arī nekautrējas izmantot paņēmienus, kas otram iedzeļ vissāpīgāk.

Noskatieties arī jūs šo sirdi plosošo drāmu, un pārliecinieties, ka no “tu esi pretīgākais cilvēks pasaulē” līdz “es tevi bezgalīgi mīlu” reizēm tiešām var būt tikai viens solis!

Skatieties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...