Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kambalu pāris Stambulā sarīko vētrainu izskaidrošanos

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Gatavošanās plānotajai deguna plastikas operācijai, ar to saistītie uztraukumi un kā kronis visam - Turcijas klīnikas atteikums veikt veselības problēmu dēļ – tā visa Olgai Kambalai acīm redzot bijis par daudz, jo pēcpusdienā viņas nervi “aiziet pa gaisu”, un raidījuma “Slavenības. Bez filtra” skatītāji var vērot līdz šim skaļāko un skandalozāko pāra strīdu.

Pēc neveiksmīgā rīta klīnikā Kambalu pāris izlēmis dodiet uz pilsētu, lai patīkami pavadītu atlikušo dienu. Viss sākas ar it kā nevainīgām vēlmju atšķirībām – Kaspars Stambulā ir bijis neskaitāmas reizes un viņam nav interesanti vēlreiz doties garās pastaigās, viņš labprātāk atpūstos pie baseina. Taču Olgai kolorītā lielpilsēta ir jaunums, un viņa vēlētos to izstaigāt kopā ar vīru.

Spriedze abu starpā aug arvien lielāka, tiek piesauktas Kaspara bijušās, un burtiski minūšu laikā jau abi paceltā balsī skaidrojas necenzētiem vārdiem tieši dzīvīgas gājēju ielas vidū.

“Kaspars man vienmēr stāsta, kā lutinājis iepriekšējās sievas. Un tad man jautājums – kā viņš ir lutinājis mani, ko man tādu nopircis?” – Olga ir saērcināta.

“Ja viņai nepatīk ,kad runāju par bijušajām attiecībām, ja mums ir vienošanās tās nepieminēt, kāpēc viņa pati paceļ šo tematu pilnīgi nevietā” – arī Kasparam ir savs skaidrojums notikušajam.

Vai pārim pēc vētrainā konflikta izdosies salabt ? Skatieties “Slavenības .Bez filtra” arī turpmāk un uzzināsiet!

Skatieties arī:

Kāpēc klīnika atteica Olgai plastisko operāciju ?

Olga ir neizpratnē par Turcijas klīnikas "konvejiera" pieeju

Kaspars Kambala dalās atmiņās par sāpīgo meitiņas zaudējumu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...