Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kamēr neesi TOP5, tikmēr sportā draugu nav -stāsta slēpotāja Patrīcija Eiduka

Patrīcija Eiduka, 360TV, Hattrick

Patrīcija Eiduka, 360TV, Hattrick

Patrīcija Eiduka, kura kļuvusi par pirmo slēpošanas sporta pārstāvi, kas jebkad nosaukta par Latvijas gada sportisti, atzīst, ka viņas parādītie sasniegumi, kas mūsu valstij ir unikāli, pasaules slēpošanas elitē nekādu viļņošanos nav izsaukuši. Tam nepieciešami vēl augstāki rezultāti.

“Viņas sāks skatīties tikai tad, ja brauksi par Top-5 vietām. Tādi gadījumi, kad tu ieskrien trīsdesmitniekā, desmitniekā, - tā var gadīties un tajā brīdī neviens tevi tā īsti nepamana. Bet pamana, piemēram, Čehija, Austrija – tās, kuras nav pašā virsotnē, bet ir mazākas. Un ar tādiem ir pat interesanti parunāties. Tur tā draudzība parādās, bet arī ļoti skopi.”

Eiduka atzīst, ka šis sports ir ļoti individuāls arī ārpus trases. Katra komanda turas savā lokā un ar “svešajiem” īpaši nekontaktē.

“Pat ja tu piebrauksi pie kāda klāt un ko pajautāsi, pat tas liksies dīvaini,” – saka Patrīcija.

Sarunā ar Armandu Puči, Patrīcija stāsta par to cik daudz vēl jāizdara, lai justos patiesi pelnījusi saņemt gada sportistes godu, atklāj kādu sporta veidu izvēlētos, ja viņai būtu bijusi izvēle, kā arī nevairās stāstīt par mīlestību, pirmo pikanto fotosesiju un ģimenes zemeņu audzēšanas rūpalu. Bez tam, Patrīcijas tēvs Ingus Eiduks parādīs to kas paliek aiz ekrāniem – slēpju sagatavotāja darba nianses!

Tikmēr, lasot starp rindām Latvijas sporta ziņu galvenajiem virsrakstiem, Armands Puče komentēs gan Kalvīša cīņu par vakcīnām, gan Latvijas basketbola izlases jaunā trenera atklāsmes.

Savukārt Hattrick ķermeņa eksperte, fizioterapeite Agneta Liepājniece šoreiz stāstīs par skābekļa lomu smadzeņu darbībā.

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un Hattrick Youtube kanālā, bet trešdienās, 22:25 kanālā 360TV

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...