Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc izjūk laulības? Atbild slavenības

Pāris uz šķiršanās robežas, Photo by Vera Arsic from Pexels

Pāris uz šķiršanās robežas, Photo by Vera Arsic from Pexels

Magone Šutoviene un Žanis Šutovs. Dzejniece un TV personība Magone ir apņēmusies šķirties no vīra un bērnu tēva Žaņa Šutova un mainīt uzvārdu uz Liedeskalns. Viņa vairs nevēlas klusēt un paziņoja ne tikai to, ka mīļotais bijis emocionāli vardarbīgs pret viņu un izteicis draudus, bet arī cietsirdīgi izturējies pret mājdzīvniekiem. No viņa dusmu izvirdumiem cietuši arī suņi - četrkājainajiem draugiem nebija atļauts izskrieties, turklāt viņi tikuši sisti.

Artis Pabriks un Undīne Pabrika. Augustā Aizsardzības ministrs ar kundzi publiski paziņoja par laulības šķiršanu: "Vēlamies informēt, ka pēc daudziem patiesi dziļās attiecībās pavadītiem gadiem, kopā ar Undīni esam nolēmuši šķirt laulību. Mūsu attiecībās esam daudz pieredzējuši un šī pieredze ļāvusi attīstīties mums kā personībām. Šis ir bijis smags lēmums mums abiem, bet apzināmies, ka tas ir pareizs un mūsu kopdzīves laiks ir noslēdzies. Esam vienojušies saglabāt labas attiecības arī turpmāk, vienam otru atbalstot. Aicinām visus respektēt mūsu un mūsu bērnu tiesības uz privātumu."

Ansis Kolmanis un Līva Kolmane. Pašmāju reperis ansis oktobrī paziņoja, ka izjukusi viņa laulība. Abi spējuši cieņpilni izšķirties - viņš kā iemeslus attiecību izjukšanai min smago pandēmijas pieredzi, lielu stresu, neskaidrību par nākotni un sievas cīņu ar smagu depresiju: "Šo lokdaunu un ziemu gan vairs neesam spējīgi pavilkt, tas mums abiem sāka kļūt skaidrs pirms neilga brīža. [..] Kā mums iet - drošvien krietni labāk, nekā varētu iedomāties klasisku šķiršanās ainu: mīļi, cieņpilni un ar lielām rūpēm vienam pret otru, jo abi arī vislabāk zinām, cik pēdējie divi gadi mūs ir salauzuši. Protams, ik pa brīdim pabimbājam, bet vairāk smejamies un runājam par to, cik laba komanda esam bijuši, un cik lieli draugi centīsimies būt arī turpmāk."

Katrīne Sauliete un Kaspars Saulietis. "Es neteikšu, ka arī man ir viegli gājis. Protams, arī mēs līdz kaut kādam brīdim strīdējāmies un kaut kādā mērā tu to nevari pieņemt. Bet beigās, kad nāk tā apziņa un tu saproti, un uz attiecībām, kā arī cilvēku paskaties - viss. Ja esat kopīgi nonākuši pie tā lēmuma vairāk neturpināt dzīvot kopā, tad primārais ir, lai bērni justos komfortabli un neciestu," realitātes seriālā "Ģimene burkā" stāstīja vīrietis. Par to bija viedoklis arī Katrīnei: "Tagad īstenībā tās attiecības ir ļoti, ļoti normālas. Es nevaru teikt, ka viņas ir super labas. Varētu teikt, ka ir labas. Tad, kad es prasu, tad viņš paņem meitas. Agrāk, sākumā, bija kaut kādi aizvainojumi vienam pret otru. Tajos brīžos bija - es tev nedošu bērnus! Vai - nē, es neņemšu - pati tiec galā!"

Madara Kiviča un Andris Kivičs. Šovā "Sapņu ķērājas" sieviete atklāja: "Godīgi sakot, es neko nemainītu. Es gan biju ļoti jauna un var teikt, ka ļoti naiva, bet arī šobrīd esmu gana naiva. Tā kā esmu darījusi, tā es arī darītu. Es nemainītu. Es nedomāju, ka esmu kļūdījusies, drīzāk domāju, ka man tas bija jāizdzīvo. Tas, protams, bija ļoti nežēlīgi un skarbi. It īpaši tas posms vēlāk. Bet es uzskatu, ka man tas bija jāizdzīvo."

Šonedēļ "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" studijā dāmas aicinājušas apburošus viesus, lai ierautu viņus atklātās sarunās. Žurnāliste, pasniedzēja un kādreizējā radiogeiša Ieva Adamss dalīsies ar sievišķīgu grēksūdzi, stāstot gan par savu pirmo, gan tagadējo laulību. Viņa zina, ko nozīmē šķirties, izdzīvojot patiesās sāpes un paliekot vienai ar diviem maziem bērniem. Ieva atzīsies, ka dzīve šobrīd viņu iedzinusi nelielā strupceļā - esošajā laulībā viņa ir kopā ar vīru tikai bērnu dēļ. Ievas vīra ikdiena pārsvarā sastāv tikai no alkohola un miega, turklāt viņš uzskata, ka abu laulība drīzāk līdzinās jokam. Arī fitnesa treneris Gints Valdmanis dalīsies ar stāstu par savas pirmās laulības šķiršanās iemesliem un par to, kā atkal iemīlējies un pilnībā mainījis savus uzskatus par dzīves vērtībām.

Zemāk skaties 1188 Play video, kur slavenības skaidro savu šķiršanos iemeslus!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...