Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc izvēlēties epoksīdsveķu flīžu šuvotāju?

Flīžu šuves ar spīdumiem, foto - Velve

Ja esat nolēmuši veikt remontu vannas istabā vai kādā citā telpā, un esat arī no plašā veikalu un salonu piedāvājuma izvēlējušies sev tīkamākās un piemērotākās flīzes, laiks nākamai izvēlei, kas nav mazāk nozīmīga. Arī flīžu šuves interjerā var spēlēt tikpat nozīmīgu lomu kā pats to klājums.

Flīžu šuvju krāsa – labāk mierīgu vai spilgtu ?

Intensīvs un kontrastējošs šuvju tonis flīzēm jau pats pat sevi var kļūt par interesantu dizaina elementu. Vēl vairāk - pašas flīzes šādā gadījumā var kļūt pat mazāk nozīmīgas, un nevajadzēs izvēlēties tik greznus un dārgus modeļus. Mums Latvijā gan ļoti pie sirds iet atturīgais skandināvu dizaina stils, taču uzņēmuma Velve M.S. Tehnoloģijas dizaina konsultanti iesaka nebūt vienmēr tik konservatīviem, bet gan ļauties fantāzijas lidojumam un izvēlēties flīzes un šuves kontrastējošos un spilgtos toņos. MAPEI flīžu šuvju aizpildes sastāvi ir pieejami plašā krāsu gammā, kā arī, pievienojot MapeGlitter spīdumus, iespējams panākt īpaši dekoratīvu efektu!

Izvēloties flīžu šuves gaišā vai spilgtā krāsu tonī, iespējams telpā radīt īpašu noskaņu, tomēr paliek jautājums, cik ilgi izdosies šo efektu saglabāt? Kā zināms, īpaši grīdu klājumos, gaišu toņu flīžu šuves ātri kļūst netīras. Jāpiebilst, ka tas ir raksturīgi cementa bāzes sastāviem, jo nocietējušam cementa bāzes sastāvam ir poras, kurās netīrumi un citas vielas viegli iekļūst un ir notīrāmi vienīgi virspusēji.

Šuvju aizpildes sastāva uz epoksīdsveķu bāzes priekšrocības

MAPEI produktu klāstā ir gan epoksīdsveķu, gan cementa bāzes šuvju aizpildes sastāvi. Abu veidu šuvotāji ir ļoti kvalitatīvi, un izvēle starp tiem izdarāma, balstoties uz pielietojumu un iespējām. MAPEI cementa bāzes šuvotāju krāsa neizbalē UV staru ietekmē, tie ir ūdeni atgrūdoši, nepelē, maksimāli atgrūž netīrumus, uz tiem neveidojas izsālījumi, un tiem piemīt laba skābju noturība.

Tomēr, ja vēlaties palutināt sevi un ģimeni, ieteicams izvēlēties flīžu šuves ar gludu virsmu, bez porām, kurās netīrumi neiesūcas un tās ir viegli kopt. MAPEI epoksīdsveķu bāzes šuvotāji (KERAPOXY, KERAPOXY CQ) ir pieejami plašā krāsu gammā, tiem ir gluda un nedaudz spīdīga virsma, augsta ķīmisko vielu un berzes noturība. Virsma ir viegli tīrāma izmantojot mitru auduma drānu vai sūkli, pat ja uz tās ir izlijis vīns, kola un citas grūti iztīrāmas vielas. Arī šie sastāvi, protams, ir ūdens necaurlaidīgi, nepelē, nav pakļauti izsālījumiem, tiem ir augsta krāsas noturība. Tiem piemīt arī augsta ķīmiskā noturība, kā arī tie īpaši ieteicami telpās, kur jāievēro augstāki higiēnas nosacījumi, jo tajos neiekļūst nedz netīrumi, nedz mikroorganismi.

Kā panākt īpaši ekskluzīvu efektu ?

Lai īpaši izceltu tieši flīžu šuves un panāktu ļoti dekoratīvu efektu, izvēlies epoksīdsveķu bāzes flīžu šuvotāju KERAPOXY DESIGN, kam ir īpaši gluda virsma un tas ir arī gaismu caurlaidīgs. Pateicoties gaismas caurlaidības īpašībām, tas īpaši labi savienojams ar stikla mozaīkas flīzēm, kā arī piemērots sajaukšanai ar MapeGlitter spīdumiem, kas rada īpašu zeltītu vai sudrabainu efektu.

Noteikti jāņem vērā, ka epoksīdsveķu bāzes flīžu šuvotāju iestrāde atšķiras no cementa bāzes flīžu šuvju aizpildes sastāvu iestrādes, tāpēc pirms darbu sākšanas rūpīgi izlasi produkta aprakstu un darba procesā ievēro iestrādes nosacījumus.

SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" jau 25 gadus Latvijā un Baltijā piedāvā augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām - flīžu līmes, LVT līmes, līmes parketam, hermētiķus, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas sastāvus, flīžu šuvotājus, hidroizolāciju, grīdu izveides materiālus un pārklājumus, bezšuvju grīdas un citus.

Ja jūsu mājoklis jau sen prasās pēc remonta, apskatiet piedāvājumu !

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...