Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc izvēlēties stikla starpsienas darbavietā ?

Photo by Venveo on Unsplash

Photo by Venveo on Unsplash

Mūsdienās, lai radītu piederības un kopības sajūtu, teju katrā modernajā birojā ir atvērtā tipa telpas. Galdi sakārtoti pamīšus pa telpu, katrs var izvēlēties savu darba vietu, nereti pat vadītājs sēž vienā telpā ar padotajiem. Taču ir darbavietas, kurās atvērtā tipa birojs neatbilst darba specifikai – ir nepieciešamas starpsienas un kabineti, un privātums. Ko iesākt?

Stikla starpsienas būs īstā izvēle šajā gadījumā! Izvēloties stikla starpsienas birojā, tu panāksi, ka telpa šķitīs plašāka, jo necaurspīdīgās, smagnējās sienas nu būs pārtapušas par plānām caurspīdīgām sienām. Telpās būs ienācis plašums, kas darbiniekiem radīs patīkamu noskaņu un mieru.

Uzņēmums ietaupīs naudas līdzekļus, ko parasti izmanto elektrībai, jo pateicoties tam, ka telpas atdala stikla starpsienas, telpās ienāks daudz vairāk dabīgās saules gaismas. Varēsi arī stāstīt draugiem un paziņām, ka tagad strādā birojā, kas ir dabai draudzīgs.

Kāda veida stikla starpsienas pieejamas?

Populārākās stikla starpsienas pieejamas – koka rāmī; alumīnija rāmī un bez rāmja.

Vai telpās ar stikla starpsienām iespējams saglabāt privātumu?

Jā. Starpsienu augšpusē vari pievienot žalūzijas, kuras sapulču laikā vai privātu uzdevumu veikšanas laikā varēsi nolaist lejā.

Arī par skaņas izolāciju nav jāsatraucas, jo stikla starpsienas, atkarībā no to biezuma un izvietojuma telpā, izolē skaņu. Tātad – ja tavi kolēģi nemāk lasīt no lūpām, tavas sarunas ir drošībā!

Stikla starpsienas nodrošina telpas pārredzamību

Biznesa vide aktīvos augošos uzņēmumos arvien vairāk pieprasa “nojaukt robežas”, mazinās hierarhijas nozīme, bet lielāka vērtība ir atvērtām un saliedētām komandām un operatīvai sadarbībai starp kolēģiem, un stikla siena – tā ir lieliska iespēja – būt redzamam, būt pieejamam, būt tuvāk savai komandai, vienlaikus saglabājot reizēm tik nepieciešamo privātumu.

Šāda tipa birojā produktivitātei vajadzētu uzlaboties, jo darbiniekiem nav speciāli jāmēro ceļš cauri gaiteņiem, lai satiktu kolēģi – atliek vien pagriezties uz riņķi un atrast, kurā telpas daļā viņš apmeties. Dažādi jautājumi atrisinās daudz ātrāk, strādājot atvērtā tipa birojā, arī ideju apmaiņa notiek operatīvāk un bizness aug straujāk.

Ja esi nolēmis par labu šādām pārmaiņām, tad ieskaties “Mendali” piedāvājumā! Vari veikt arī konsultāciju, zvanot uz tālruni 29337337 vai rakstot uz mendali@mendali.lv . Apmeklē salonu arī klātienē - Kalnciema ielā 40d, Rīgā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...