Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc mākslīgais iedegums jeb spray tan ir labāks nekā solārijs?

Photo by Barbora Polednová on Unsplash

Photo by Barbora Polednová on Unsplash

Mākslīgais iedegums jeb spray tan ir nekaitīgs veids kā iegūt vēlamo ādas toni jebkurā dienā visa gada garumā. Nekādas gulēšanas solārijos vai sauļošanās pārpildītajās jūrmalās, tikai pāris desmitu minūšu procedūra, kas nodrošinās vajadzīgo efektu nekaitējot veselībai.

Ar ko spray tan labāks par sauļošanos?

Spray tan , atšķirībā no solārija vai sauļošanās, nepakļauj cilvēkus ādas vēža riskam, saules dūrienam, apdegumiem. Parasti sauļojoties, mēs sažmiedzam acis – tas rada liekas grumbiņas ap acīm, kas nerodas mākslīgā iedeguma izsmidzināšanas brīdī. Āda nekļūst sausa, tieši pretēji – tiek mitrināta, taču saulē tā mēdz palikt sausa.

Sauļošanās procesā cilvēka organisms var reaģēt dažādi, citiem izteikti izsitas vasaras raibumi, parādās ādas pigmentācija un uzrodas jaunas dzimumzīmes – nekas no iepriekš minētā nerodas nopūšot ķermeni ar vēlamā toņa krāsu.

Turklāt spray tan mēs varam izvēlēties ideālo toni, kas sauļojoties nav iespējams. Nereti redzam cilvēkus, kuri pēc solārija vai pludmales apmeklējuma ir viscaur sarkani vai rozā un sūkstas par sūrstošu ādu, mākslīgā iedeguma gadījumā šādu problēmu nav.

Vēl viens iemesls, kāpēc ļaut speciālistiem izsmidzināt mākslīgā iedeguma līdzekli pār savu ķermeni – nebūs iesauļojušās saules brilles, gredzeni, peldkostīma lencītes un citas nevēlamas lietas. Visi zinām, cik neveikli ir pēc garas dienas pie jūras, ko esam pavadījuši saulesbrillēs, vakarā paskatoties spogulī atklāt, ka deniņus nu rotā bieza balta strīpa, vai ka rokas iesauļotas tikai līdz pusei nenovilktā krekla dēļ, vai kaklu rotā baltā līnija, kas iesauļojusies no peldkostīma.

Cik ilgi uz ķermeņa paliek mākslīgais iedegums?

Mākslīgais iedegums tavu ķermeni rotās 10 dienas, pēc tam varēsi baudīt savu naturālo ādas toni vai doties nopūsties atkal. Pats labākais – ja “brūnai” jāizskatās tikai kāzām, fotosesijai vai saviesīgajam pasākumam, spray tan patiesi ir labākais risinājums, jo tas izgaist.

Nebaidies eksperimentēt un pamēģināt kaut ko jaunu! Pie Spray tan iespējams tikt tik ātri, cik nepieciešams – zvani uz 22365306, lai pieteiktos jau tagad! Skaistumkopšanas salons “ELITE” tevi jau gaida!