Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc paciņas nosūtīšanai izvēlēties kurjeru?

Vīrietis nes paciņu. Photo by Ketut Subiyanto from Pexels

Ir tik daudz veidu, kā Latvijā un visā plašajā pasaulē nogādāt sūtījumus, atliek tikai izvēlēties piedāvājumu, kas sirdij, maciņam un pārliecībai atbilstošāks. Viens no ātrākajiem un drošākajiem veidiem dažāda izmēra paku un paciņu piegādei ir izvēlēties kurjera pakalpojumus. Pirms tam gan svarīgi neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā, bet izvēlēties servisu, kura pieredze un profesionalitāte neliks vilties. Ļoti svarīgi, lai firmai, kurai uzticat piegādi būtu izsniegta oficiāla atļauja preču pārvadāšanai. Tāpat vērts pievērst uzmanību, lai kurjers piedāvātu apkalpot gan juridiskas, gan fiziskas personas.

Iespēja nosūtīt, neizejot no mājām

Lielākajā daļā profesionālu pakalpojuma sniedzēju mājas lapās atradīsi ērti lietojamus kalkulatorus, kuri ļaus noskaidrot gan to, cik paciņas nosūtīšana uz ārzemēm, Latviju izmaksās, gan ar šīs formas palīdzību varēsi noformēt pasūtījumu, neizejot no mājām.

Garantēta un operatīva piegāde saņēmēja rokās

Kurjerpasts būs īstā izvēle, ja paciņa līdz adresātam jānogādā pēc iespējas ātrāk. Pārvadātājs parūpēsies, ka paka pie saņēmēja tiks nogādāta vienā gabalā, nebojāta un nesaplēsta. Saņemot sūtījumu no jūsu rokām kurjerpasts garantē, ka tas tiks aizvesta uz norādīto adresi un atdots saņēmēja rokās. Te gan svarīgs priekšnoteikums – pirms sūtījuma nodošanas kurjera rokās, adrese jāpārbauda dubultā.

Iespēja variēt ar nosūtāmās pakas izmēriem

Teikt, ka nosūtītās paciņas izmēram nav nozīmes - būtu pārdroši, bet kurjerpasts viennozīmīgi ir daudz drošāka izvēle, ja plānotais sūtījums izmēros šķiet nosūtīšanai par lielu. Šaubu gadījumos noteikti vērts sazināties ar kurjeru un izrunāt izmēru ierobežojumus.

Sūtījumu apdrošināšana

Profesionāls kurjerpasta serviss nodrošina, ka visi sūtījumi ir apdrošināti, kas bojājumu vai sūtījumu nozaudēšanas gadījumā paredz atlīdzību, balstoties uz sūtījuma svara. Cargobus kurjeru serviss papildus sirdsmieram piedāvā arī papildus apdrošināšanu, kas paredz pilnu atlīdzību sūtījumiem ar vērtību līdz 32 000 EUR. Papildus apdrošināšanas nepieciešamību jāizrunā pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Brīvāki sūtīšanas nosacījumi

Izmantojot pasta pakalpojumus, liekot paciņu jāņem vēra, ka ir valstis, kurām ir strikti definētās preces un produkti, kuras noteikti nedrīkst sūtīt. Tie var būt pat nedaudz komiski - Austrija neļauj iesūtīt kaklasaites, bet Itālija un zirglietas. Globālie Pasaules pasta savienības noteikumi paredz, ka paciņās nedrīkst nosūtīt visu to, kas saistīts ar ieročiem un munīciju, narkotikām, pornogrāfiju, sprāgstvielām, benzīnu, viegli uzliesmojošām vielām, pārtikas produktiem, kuri ātri bojājas un , protams, uz citu valsti nesūtam dzīvniekus. Izvēloties kurjerpastu, noteikti jāņem vērā šie globālie noteikumi, bet par citām lietām, iepriekš izrunājot riskus, iespējams panākt kompromisu, nekaitējot ne valstij, kura noteikumus pielēmusi, ne paciņas saņēmējam.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...