Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc uz logiem veidojas leduspuķes un kāds tām sakars ar naudu?

Leduspuķes, Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Leduspuķes, Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Skaistās dabas gleznas uz mūsu logiem vai starp dubultajiem stikliem priecē vien mūsu acis, bet patiesībā mēs par tām maksājam no saviem līdzekļiem. Kāpēc uz logiem veidojas leduspuķes un kā tās ietekmē mūsu finanses?

Leduspuķes ir kondensāts

Leduspuķes patiesībā ir nekas cits kā sasalis mitrums jeb kondensāts. Lai arī skaisti tās izskatās, tās ir vēstnesis, ka ir slikta siltumizolācija. Savukārt, ja leduspuķes veidojas starp logu rūtīm, tas liecina par to, ka logi nav kvalitatīvi un stikli nav pietiekami noblīvēti.

Kāds leduspuķēm sakars ar naudu?

Kondensāts uz loga un starp loga rūtīm veicina pelējuma veidošanos, kā arī bojā pašus logus. Pelējums, kā zināms, ietekmē mūsu veselību, kā rezultātā nākas ieguldīt naudu veselības savešanai kārtībā. Arī pašu logu maiņa maksā naudu, kā arī atbrīvošanās no pelējuma tiešā veidā atstāj robu maciņā. Turklāt sliktā ēkas siltumizolācija diezgan ietekmē apkures izmaksas.

Ko darīt, ja uz logiem veidojas leduspuķes?

Ja veidojas leduspuķes, noteikti jāveic logu ieziemošana jeb izolācija. Ja izveidojies pelējums, no tā obligāti jāatbrīvojas! Lai novērstu mitrumu telpās, iegādājies gaisa sausinātājus vai gaisa kondicionierus. Tādējādi ietaupīsi gan uz apkures un veselības rēķina, gan arī paildzināsi savu logu kalpošanas laiku. Bet kad mainīsi logus, atceries vienmēr izvēlēties labākos un prasmīgākos logu meistarus!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...