Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kapes zobu taisnošanai – kādas ir to priekšrocības?

Kapes zobu taisnošanai, Photo by Diana Polekhina on Unsplash

Kapes zobu taisnošanai, Photo by Diana Polekhina on Unsplash

Elaineri jeb kapes zobu taisnošanai ir salīdzinoši jauna zobu taisnošanas metode, kas ļauj iztaisnot nepareizu sakodienu, neizmantojot breketes. Zobu taisnošanai ar kapēm ir lieliskas priekšocības!

Nekādas breketes!

Zobu kapes taisnošanai ir praktiski nemanāma zobu taisnošanas sistēma, kas dod iespēju iztaisnot zobus bez breketēm.

Kapes zobu taisnošanai maini pats!

Elaineri ir individuāli pielāgoti katram pacientam. Tie ir ērti maināmi pašam, to darot ik pēc divām nedēļām. Ar zobu taisnošanas kapēm ortodontu nākas apmeklēt retāk un uz īsāku laiku.

Zobu taisnošanas kapes ir plānas

Zobu taisnošanas kapes ir plānas un caurspīdīgas. Tās ir ērtas lietošanai un ar elaineriem var ēst visu bez ierobežojumiem.

Tās ir ērti kopjamas

Elaineri ir ērti kopjami. Nav nepieciešamas īašas papildus tīrīšanas manipulācijas un speciālas zobu sukas, atšķirībā no breketēm. Turklāt zobu tīrīšana veicama ātri un kā ierasti – ar zobu suku, zobu pastu un zobu diegu. Pašas kapes ērti un ātri izmazgājamas.

Caurspīdīgās zobu kapes ir ērtākais zobu taisnošanas veids mūsdienās. Nāc uz DentaVita un iegūsti skaistu smaidu bez liekām manipulācijām un nemanāmi!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...