Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas ir viedā silto grīdu vadība?

Siltā grīda. Photo by Kristin Brown on Unsplash

Siltā grīda. Photo by Kristin Brown on Unsplash

Dienu no dienas tehnoloģijas paver cilvēkiem jaunas iespējas. Vēl pirms pāris desmitiem gadu, nevarējām iedomāties, kā tas būtu – runāt pa tālruni ārpus mājām vai neatrodoties telefona būdiņā, bet nu mobilais tālrunis ir kļuvis par vienu no labākajām viedierīcēm, kas ikkatram palīdz atvieglot ikdienas gaitas. Izmantojot dažādas aplikācijas, iespējams novērot objektus, norēķināties par pakalpojumiem un pat kontrolēt grīdu siltumu mājoklī.

Kā darbojas attālināta silto grīdu vadība?

Ja tavs mājoklis nodrošināts ar siltajām grīdām jeb ūdens zemgrīdas apkures sistēmu, viedā vadība ir vien pāris soļu attālumā. Viss, kas nepieciešams ir dators vai viedtālrunis, no kura tiks pārvaldītas telpas, vadības panelis un bezvadu termostati.

Kam domāti bezvadu termostati?

Bezvadu termostati kontrolē un uzmana telpas temperatūru. Ir divu veidu termostati – ar un bez infrasarkanā grīdas devēja. Bezvadu termostats ar infrasarkano grīdas sensoru nodrošina, ka vannas istabas grīdas temperatūra ir ideāla, kā arī uztur drošībā grīdas segumus, kam straujas temperatūras svārstības varētu nākt par sliktu.

Parasts bezvadu termostats parūpēsies par visām pārējām telpām.

Bezvadu termostatā atradīsi informāciju par grīdas temperatūras limitiem – maksimālo un minimālo gaisa temperatūru. Redzēsi temperatūru ārpus telpām, aktuālo grīdas temperatūru, aktuālo telpas temperatūru, uzstādīto režīmu, bateriju.

No bezvadu termostatiem informācija tiek raidīta uz galveno paneli un uz lietojamo aplikāciju.

Kā pārvaldīt grīdas siltumu?

Grīdas siltumu iespējams kontrolēt izmantojot aplikāciju Android vai IOS ierīcēs, vai pieslēdzoties pārvaldības sistēmai internetā, izmantojot datoru.

Aplikācijā varēsi apskatīt aprīkoto telpu temperatūru, grīdas temperatūru, pārvaldīt to, neatrodoties fiziski telpā un uzstādīt laiku, kad vēlies, lai apsildāmās grīdas tiktu izslēgtas vai tieši pretēji, sāktu sildīt mājokli vairāk. Tikai ar pāris klikšķiem iespējama pilnīga kontrole.

Ja manā īpašumā ir vairāk kā 10 telpas, kuras vēlos apsildīt, vai varu pieslēgt viedo grīdu apkures sistēmas kontroli?

Jā! Šajā gadījumā būs nepieciešams pievienot vēl vienu vadības paneli, kuru pievienosiet pārējām telpām, jo viens panelis spēj atbildēt par 10 telpu stāvokli vienlaicīgi.

Lai noskaidrotu vairāk par viedās apkures sistēmas iespējām, ieskaties maxcool.lv piedāvājumā. Nepieciešamības gadījumā sazinies ar SIA “BEIJER REF Latvia” pārstāvjiem, lai izrunātu neskaidrās detaļas un precizētu izmaksas.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...