Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas jāņem vērā, iegādājoties vertikālās aukstuma vitrīnas?

Aukstuma vitrīnas, Photo by Anna Tarazevich from Pexels

Aukstuma vitrīnas, Photo by Anna Tarazevich from Pexels

Vertikālās aukstuma vitrīnas ir ideāls veids, kā palielināt visu atdzesēto produktu pārdošanu. Būtībā šīs ierīces ir komerciāls dzesētājs bez durvīm, un tās ir nenovērtējamas noslogotos mazumtirdzniecības rajonos, piemēram, pārtikas veikalos, kafejnīcās, ļaujot klientiem ērti piekļūt produktiem un apkalpot sevi. Kādas funkcijas ir noderīgas un kas jāņem vērā pirms vertikālās aukstuma vitrīnas iegādes?

Vertikālās aukstuma vitrīnas veids

Aukstuma vitrīnas ir dažādas, un tās pielāgojamas, atkarībā no dzesējamiem produktiem. Ir piemērotas aukstuma vitrīnas tieši, balstoties uz produktiem:

Aukstuma vitrīnas dažādiem produktiem ir ideāli piemērotas salātiem, sviestmaizēm, delikatesēm, dzērieniem un piena produktiem.

Aukstuma vitrīnas svaigai gaļai ir paredzētas iepakotas svaigas gaļas mazumtirdzniecībai, tāpēc tās ir lieliski piemērotas gaļas veikaliem, lielveikaliem un lauksaimniecības veikaliem. To temperatūras diapazons ir no -2°C/+4°C, kas ļauj droši uzglabāt un izstādīt svaigu gaļu.

Līdzīgi kā svaigas gaļas vertikālās aukstuma vitrīnas, ir vitrīnas, kas īpaši paredzētas augļu un dārzeņu mazumtirdzniecībai. Šīm vitrīnām ir grozi plauktu vietā un tradicionālais leņķiskais spogulis skapja augšpusē, lai uzlabotu produkta redzamību un uzlabotu displeju. Temperatūra ir paredzēta arī svaigu produktu saglabāšanai +2°C/+7°C.

Vertikālās aukstuma vitrīnas atšķiras arī korpusa izmērā un citās tehniskās niansēs:

Zema augstuma vertikālās aukstuma vitrīnas ir lieliski piemērotas kafejnīcām vai maziem veikaliem, vai izmantošanai lielveikalu ejas galā. Parasti tās ir aptuveni 1,4 m augstas, nav tik ietilpīgas kā pilna augstuma vitrīnas, toties ir ideāli piemērotas īpašu produktu pārdošanai.

Aukstuma vitrīnas, kas aprīkotas ar slēdzamu rullīšu slēģiem, ir ideāls risinājums skolu ēdnīcām, degvielas uzpildes stacijām, kā arī vietām, kur ārpus darba laika ir nepieciešama papildu drošība.

Aukstuma vitrīnas, kas piemērotas lielāka mēroga telpām, piemēram, lielveikaliem, var savienot kopā, lai izveidotu jebkāda garuma displeju.

Vairāk par to, kādas tieši aukstuma vitrīnas piemērotas tieši konkrētai produkcijai, telpai, var konsultēt uzņēmums, no kura šīs vitrīnas plāno iegādāties.

Lietas, kas jāpārbauda pirms aukstuma vitrīnu iegādes

Kad esat izvēlējies sev piemērotākās vertikālās aukstuma vitrīnas, nākamais apsvērums ir par to, kur ierīce nonāks. Tas izklausās vienkārši, taču ir dažas lietas, kas jāpatur prātā, lai nodrošinātu ierīces optimālo darbību.

Jūsu telpas

Šīs ierīces diezgan bieži var būt lielas un smagas, bet arī trauslas ar plīstošām fiksētām sekcijām, piemēram, stikla paneļiem. Piegādi nevar veikt, apgāžot ierīci guļus, lai izietu cauri durvīm. Pārbaudiet gan durvju augstumu, gan platumu atbilstoši paredzētā skapja izmēriem.

Grīdas segums

Tas attiecas uz lielāko daļu komerciālo saldēšanas iekārtu. Pārliecinieties, vai iekārta ir novietota uz skaidras un līdzenas grīdas. Nelīdzens grīdas segums pat par dažiem milimetriem var nozīmēt, ka kondensāta ūdens nevar iztecēt un ūdens var parādīties ierīces apakšā.

Telpas temperatūras

Ja vien iekārtai nav tālvadības sistēmas, visu vertikālo aukstuma vitrīnu maksimālā apkārtējās vides temperatūra ir 25°C. Ja istabas temperatūra paaugstinās virs šīs vērtības, dzesētājam ir jāstrādā vairāk. Nodrošiniet, lai jebkurā aukstuma vitrīnā, kas pakļauta šīm augstākajām temperatūrām, būtu laba ventilācija. Tas ir īpaši svarīgi naktī, kad diezgan bieži durvis un logi tiek aizvērti, ļaujot temperatūrai paaugstināties. Ir svarīgi arī nodrošināt gaisa plūsmu ap ierīci sānos un aizmugurē, tāpēc ņemiet vērā vismaz 50-60 mm atstarpi aizmugurē un sānos, lai ļautu gaisam plūst ap korpusu.

Citas gaisa plūsmas

Lai gan ir svarīgi nodrošināt labu ventilāciju iekārtai, citi gaisa avoti var negatīvi ietekmēt ikvienas dzesējošās vitrīnas darbību. Korpuss balstās uz gaisa aizkaru, kas šķērso displeja priekšpusi, lai iekšējā telpa būtu atdzesēta. Iekārtas novietošana caurvēja tuvumā, piemēram, tuvu atvērtām veikala durvīm vai tieši zem gaisa kondicionēšanas iekārtas, var “izpūst” šo gaisa aizkaru, tādējādi ietekmējot temperatūru iekšpusē, tāpēc nodrošiniet, lai iekārta atrodas tālāk no jebkuras citas gaisa plūsmas.

Elektrības piederumi

Ja izvēlaties lielāka izmēra skapi (parasti divus metrus un vairāk), pārbaudiet elektrības padevi, jo dažām ierīcēm var būt nepieciešams vadu elektriskais savienojums. Pārbaudiet, vai uz elektrotīkla paneļa ir vietas, un pārliecinieties, ka iekārtas uzstādīšanu veic kvalificēts elektriķis.

Kur iegādāties dzesēšanas iekārtas Tavam biznesam?

Lai iegūtu pilnu pieejamo dzesēšanas un saldēšanas iekārtu klāstu, sazinieties ar uzņēmumu "MEGA STAR", kura darbība ir orientēta, lai veiktu pilnu apjoma darbus rūpnieciskā un komerciālā aukstuma sfērā. Uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu komerciālā aukstuma iekārtu projektēšanā, komplektācijā, uzstādīšanā un nodošanai ekspluatācijā. “MEGA STAR” veic iekārtu remontu, kā arī veic pēcgarantijas servisu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...