Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas jāņem vērā, izvēloties jaunas ārdurvis?

Ārdurvis, Photo by Curtis Adams from Pexels

Ārdurvis, Photo by Curtis Adams from Pexels

Ārdurvis ir pirmais, ko ievēro, ierodoties ciemos. Tās ne tikai var radīt priekštatu par saimnieka gaumi, bet arī var būt kā izceļošs ārējais dekoratīvais mājas elements. Un, protams, ārdurvīm jābūt drošām un izturīgām. Lūk, kas jāņem vērā, izvēloties jaunas ārdurvis!

Durvju stils

Ārdurvis var gan pieskaņot kopējam mājas dizainam, gan izcelt kā atsevišķu dekoratīvo elementu. Durvis var piemērot arī logiem, kas veidos kopēju ārējā stila elementu. Ar ārdurvju nomaiņu var atsvaidzināt īpašuma ārējo izskatu.

Durvju izmērs

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, izvēloties ārdurvis, protams, ir durvju izmērs. Pat ja durvju ailes izmērs ir neliels, vizuāli to var paplašināt. Jo plašākas ārdurvis, jo ērtākas tās ir – vieglāk pārvietoties un arī nepieciešamības gadījumā caur tām var ērtāk pārvietot liela izmēra priekšmetus, piemēram, mēbeles, ratiņus, riteņus un tamlīdzīgi.

Durvju krāsa

Arī ārdurvju krāsa, gluži kā stils var atsvaidzināt, izcelt ēkas kopējo izskatu. Durvju toni var pielīdzināt logu rāmju tonim vai izvēlēties pavisam atšķirīgu, kas izcels durvis. Vērts atcerēties krāsu praktiskumam – uz gaišas krāsas durvīm vairāk izceļas netīrumi.

Durvju materiāls

Mūsdienās pieejamas dažādu materiālu durvis. Ja māja ir guļbūves, protams, piestāv koka durvis, bet dzīvokļiem izvēlēties labāk metāla durvis, vismaz iekšējās. Uzņēmumiem, veikaliem piestāv PVC durvis ar stiklu. Materiālu izvēle durvīm atšķiras arī ar to drošību un kalpošanas laiku.

Durvju furnitūra

Pat ja nevēlies mainīt ārdurvis, nomainot durvju furnitūru, ir iespējams atsvaidzināt to izskatu. Tomēr uzstādot jaunas ārdurvis ir vērts izvēlēties kvalitatīvu durvju furnitūtu - durvju actiņas un slēdzenes ir būtiskas mājokļa drošībai.

Ja meklē vietējo uzņēmumu, kas var nodrošināt jūs ar augstas kvalitātes durvīm dažādām gaumēm un jebkuram interjeram pieskaņotas, iegriezies “Wooddoors”! Te pieejamas gan koka durvis, gan durvis ar polipropilēna, finiera un ekofiniera pārklājumu, arī emaljētas un metāla durvis, kupejas tipa durvis, durvis ar stiklojumu un bez, divvērtņu un vienvērtņu, u.c. durvis.

“Wooddoors” strādā labākie konsultanti ar ilgstošu pieredzi, kas palīdzēs operatīvi izmērīt, piemeklēt un uzstādīt standarta un nestandarta durvis jebkuram interjeram un telpām - ārdurvis dzīvokļiem un mājām, iekšdurvis - istabas durvis, virtuves durvis, vannas istabas durvis u.c. durvis, arī specprojektiem. Speciālisti arī ieteiks piemērotāko durvju furnitūru dažādām vajadzībām un stiliem - durvju actiņas, durvju ierobežotājus, fiksatorus, mehāniskos sliekšņus, durvju rokturus, slēdzenes, uzlikas un eņģes.

Jau 10 gadus Baltijas tirgū uzticamie “Wooddoors” strādā bez starpniekiem, nodrošina kvalitātes garantiju un piegādi visā Latvijā un Eiropā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...