Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas jāņem vērā pāriem, kas nolēmuši padzīvot atsevišķi

Padzīvot atsevišķi. Foto: cottonbro, Pexels.com

Padzīvot atsevišķi. Foto: cottonbro, Pexels.com

‘’ Varbūt padzīvosim kādu laiku atsevišķi’’. Diemžēl ne vienās vien attiecībās šī frāze ir izskanējusi. Dažiem tas ir kā sarkanais karogs, kas liek saprast, ka attiecībām ir pienācis gals un nekāda padzīvošana atsevišķi vairs nav nepieciešama. Citi tomēr mēģina. Un reizēm tas tiešām palīdz paskatīties uz attiecībām no malas un labot tajās pieļautās kļūdas. Tomēr pirms mēģināt glābt attiecības ar ‘’ padzīvosim atsevišķi’’ metodi , jāņem vērā dažas lietas:

- Padzīvojot kādu laiku atsevišķi uz attiecībām tiešām var paskatīties no malas. Šī iemesla dēļ jārēķinās, ka ‘’ paskatīšanās’’ notiks arī uz sliktajām lietām.

- Dzīvojot atsevišķi, protams, var noilgties pēc partnera un saprast cik dzīve vienam liekās tukša, taču var notikt arī pretēji. Īpaši, ja attiecībās nodzīvots diezgan ilgs laiks un strīdu bijis daudz -viens vai abi no pāra var justies arī atviegloti, ka beidzot ir vieni.

- Pirms nolemt padzīvot atsevišķi ir kārtīgi savstarpēji jāizrunājas vai šis jēdziens abiem no pāra nozīmē vienu un to pašu. Savādāk var sanākt tā, ka viens no pāra šo periodu uztver, kā laiku, kad var darīt visu kas ienāk prātā ( tai skaitā arī krāpt savu partneri), kamēr otrs padzīvošanu atsevišķi tiešām uztver, kā posmu, kad nedaudz mierīgi apdomāties par attiecībām.

- Pirms padzīvot atsevišķi, pilnīgi noteikti jānolemj cik ilgs būs šis posms. Tāpat pārim jāvienojas, ka pēc atsevišķās padzīvošanas viņi abi viens otram godīgi izstāstīs, ko pa šo laiku ir sapratuši un pie kādiem slēdzieniem nonākuši. Neievērojot šos priekšnosacījumus padzīvošana atsevišķi var pārvērsties par garu un emocionāli nogurdinošu šķiršanos.

- Ja pārim ir bērni, ir ļoti svarīgi viņiem paskaidrot, kāpēc tagad kādu laiku vecāki dzīvos katrs savā mājā. Jāsaprot, ka bērnos šis lēmums var radīt apjukumu un viņi var justies sāpināti.

- Jārēķinās, ka padzīvošana atsevišķi lielā daļā gadījumu beidzās ar šķiršanos. Tomēr ir arī pāri, kuriem tieši šī metode ir ļāvusi saglābt attiecības. Tiesa gan attiecību speciālisti zina stāstīt, ka tādu ir ievērojami mazāk.

- Padzīvošanu atsevišķi var izmantot kā vienreizēju iespējamo risinājumu attiecību glābšanai. Ja pēc katrām lielākām nesaskaņās pāris kādu laiku dzīvos atsevišķi, ne pie kā laba tas pilnīgi noteikti nenovedīs.

Skaties arī video, kuros Miks Dukurs un Nauris Brikmanis atklāj savu stāstus par padzīvošanu atsevišķi.

Noderīgi:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...