Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas jāņem vērā pirms iekšdurvju iegādes

Durvis, foto - Pixabay

Durvis, foto - Pixabay

Kad runa iet par durvju izvēli, šķiet, ka nekas sarežģīts jau tas nav – izvēlies, kādas patīk un viss. Tomēr ir lietas, kas ir jāņem vērā pirms durvju izvēles, lai nenāktos ar laiku nožēlot savu pirkumu, un tās kalpotu atbilstoši Tavām vajadzībām. Tādēļ jau pirms tam pārdomā dažus aktuālos jautājumus!

Kādām telpām nepieciešamas durvis?

Katrai telpai ir piemērotas atšķirīgas durvis. Ir jāizvērtē, kādām īpašībām tām jāpiemīt, lai ilgstoši un kvalitatīvi kalpotu konkrētai telpai. Ja durvis plānotas uzstādīt vannas istabai, tām jābūt mitrumizturīgām, savukārt, uz apkures telpu – ugunsdrošām. Ja mājās ir maz bērni, tad uz bērnistabai piemērotas skaņu izolējošas durvis, lai netraucētu bērniem mierīgi gulēt. Tādas pašas durvis var uzstādīt arī telpai, kurā atrodas televizors, mājas kinozāle vai skaņas aparatūra.

Kādu durvju apdares izvēlēsies?

Durvis ļoti atšķiras ar apdari. Tās ir gan neapstrādātas un dod Tev iespēju pašam veikt apdari pēc savām vēlmēm un gaumes, gan finierētas, krāsotas un lakotas. Savukārt, ja durvis ir ar stiklojumu, arī tas ir dažāds gan toņos, gan caurspīdīgs, matēts, ar zīmējumiem un bez.

Kāda tipa durvis izvēlēties?

Durvis ar stiklojumu neapšaubāmi izskatās pievilcīgas. Tomēr arī tās nav piemērotas visām telpām. Tās lieliski iederas caurstaigājamās telpās vai uz telpām, kurās nav logi, jo stikla durvis labi laiž cauri dienas gaismu. Arī virtuves telpai stiklotas durvis nav slikta izvēle. Tomēr, ja nepieciešams privātums, tāda veida durvis noteikti nav piemērotas, piemēram tualetei un vannas istaba labāk izvēlēties durvis bez stiklojuma.

Ir vērts padomāt, vai vēlies vieglas konstrukcijas durvis vai masīvas konstrukcjas durvis. Ja vēlies ilgtermiņa ieguldījumu un uzsvērt telpu, tad izvēlies masīvas konstrukcijas durvis, savukārt otrs variants ir piemērots tad, ja Tev nepieciešams lēts un ātrs variants.

Kāds būs durvju vēršanās virziens un vai nepieciešams paplašinājums?

Pirms durvju iegādes noteikti jāsaprot, kāds durvju vēršanās virziens būs atbilstošākais. Tāpat nepieciešams zināt, cik plata ir aile durvīm. Iespējams, ka telpai piemērotas durvis ar paplašinājumu vai pat divviru durvis. To Tev palīdzēs saprast un noskaidrot arī atbilstošs un pieredzējis speciālists.

Par ko vēl jāpadomā pirms iekšdurvju izvēles?

Vēl būtiskas lietas, par kurām vērts padomāt pirms durvju izvēles ir, tehniskie parametri. Ja pats neproti noņemt pareizi durvju aiļu parametrus un nesaproti, kāda izmēra durvis Tavai telpai nepieciešamas, par to var nelauzīt galvu. Meistari paši atbrauc un noņem mērījumus.

Padomā par papildus nepieciešamo un vēlamo furnitūru. Ne tika durvīm ir plaša izvēle, bet arī durvju rokturiem, eņģēm, slēdzenēm un uzlikām.

Iegriezies “WOODDOORS”, ja vēlies jaunas durvis!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...