Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas jāzina par zobu balināšanu ar Philips Zoom?

Zobu balināšana, ekrānuzņēmums

Zobu balināšana, ekrānuzņēmums

Skaisti un balti zobi ir katra cilvēka sapnis, kas ar mūsdienu medicīnu un tehnoloģiju ir pavisam ikdienišķi realizējams! Sky Dream Clinic bērnu zobārsts un terapeits Līga Skutule stāsta par jauno zobu balināšanas pakalpojumu ar Philips Zoom White Speed sistēmu.

Kā notiek balināšana ar Zoom?

Zoom balināšana ir viens no efektīvākajiem balināšanas veidiem. Procedūra ilgst apmēram 2 stundas. Pirms procedūras tiek uzlikta aizsargbarjera lūpām un izolētas smaganas, lai zobu balināšanas gēls netrāpītu uz tām. Pati balināšana tiek veikta 3 reizes pa 15 minūtēm, aplicējot gēlu un izmantojot gaismas lampu Zoom.

Kas jāievēro pirms zobu balināšanas?

Nedēļu pirms zobu balināšanas jāveic profesionāla zobu higiēna klīnikā. Higiēnists novērtē zobu stāvokli un jutību, un nosaka, vai ir kādi iemesli, kādēļ zobu balināšana nebūtu veicama. Zināšanai – pierakstoties pie zobu higiēnista Sky Dream Clinic tiešsaistē, saņem 20% atlaidi zobu higiēnai.

Pirms zobu balināšanas ieteicams izvairīties no skābu produktu lietošanas uzturā. Kā arī jālieto mineralizējošu zobu pastu vai gēlus.

Vai zobu balināšana ir sāpīga?

Jutība zobu balināšanas laikā ir, bet tās intensitāte ir atkarīga katram individuāli. Ja jutība ir pēc zobu balināšanas, klīnikā veic mineralizējošas procedūras, un nepieciešamības gadījumā tiek izrakstīti arī atsāpinošie medikamenti.

No kāda vecuma drīkst veikt zobu balināšanu?

Zobu balināšana piemērota no 18 gadu vecuma, bet līdz tam zobu balināšanu drīkst veikt jau tad, kad ir nomainījušies visi pastāvīgie zobi, ar vecāku atļauju.

Procedūras laikā neizbalinās restaurācijas un plombas! Lai panāktu vienāda toņa efektu, 10 dienas pēc procedūras visas restaurācijas un plombas var nomainīt, pieskaņojot jaunajam zobu tonim.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...