Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas jāzina pirms žoga iegādes

Koka žogs, foto - SIA "Vārtu sistēmas"

Pirms žoga uzstādīšanas ir jāizvērtē iemesli, kādēļ žogs nepieciešams. Tas palīdzēs saprast, kāda veida žogs ir piemērotākais Jūsu vajadzībām – koka žogs vai drāšu jeb stiepļu žogs. Lai gan pamata funkcija abiem žogu veidiem ir viena, ir atšķirīgas nianses, kuras ņemt vērā pirms žoga iegādes.

Kādam mērķim paredzēts žogs

No sākuma jāsaprot, kādam mērķim žogu plānots uzstādīt. Ja žoga galvenā funkcija plānota tikai teritorijas norobežošanai, lai pasargātu bērnus vai dzīvniekus no tās izkļūšanas, tad drāšu jeb stiepļu žogs būs gana piemērots. Savukārt, ja mērķis ir pasargāt teritoriju no garāmgājēju skatieniem un mazināt trokšņu līmeni, kas rodas ārpus teritorijas, piemērots būs koka žogs. Šāda veida žogs arī vizuāli izskatās skaists un ir pieejams dažādos toņos.

Pašvaldības noteiktās normas

Pirms žoga iegādes ir svarīgi uzzināt, vai pastāv kādi ierobežojumu prasībām par žogu uzstādīšanu. Nereti pašvaldības ir izstrādājušas savus nosacījumus par žogu caurredzamības līmeņa parametriem, kurus ir jāņem vērā, lai pēc žoga uzstādīšanas nenāktos to mainīt vai maksāt sodu.

Nedrīkst aizmirst par vārtiem

Pirms žoga iegādes nedrīkst aizmirst, ka izmēra perimetrā jāiekļauj vārti. Ja neesat iekļāvis vārtu izmērus savos aprēķinos pirms žoga iegādes, tas var radīt liekas izmaksas un nevajadzīgi iegādātu materiālu. Gan koka, gan drāšu jeb stiepļu žogi pieejami dažādos dizainos. Atkarībā no paredzētā mērķa un žoga vajadzībām “Vārtu sistēmas” piedāvā ne tikai izvēli žogu klāstā, bet arī dažāda dizaina un funkciju bīdāmos un veramos vārtus, kurus pieskaņot Jūsu izvēlētajam žogam.

Lai žoga plānošana un uzstādīšana neradītu liekas galvas sāpes, talkā var nākt profesionāli “Vārtu sistēmas” darbinieki, kas palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu Jūsu vēlmēm un vajadzībām, kā arī izstrādās projektu Jūsu vietā, uzstādīs to un dos padomus, kā rīkoties, lai žogs kalpotu ilgāk.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...