Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas saista Mariku Ģederti un skandalozo sportistu O.Dž. Simpsonu?

Marika Ģederte, 360TV

Marika Ģederte, 360TV

“Amerika pārmainīja visu manu dzīvi. Tā ļoti fundamentāli. Es aizbraucu uz Ameriku strādāt viesnīcā un tīrīt istabiņas. Un tā es “aiztīrījos”,” trešdienas vakarā viesojoties kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi’ savu “sapni par Ameriku” atklāj uzņēmēja Marika Ģederte.

Jaunā sieviete uz visu iespēju zemi Ameriku devusies studiju gados un, lai nopelnītu naudu, strādājusi Kalifornijā, Sekvojas nacionālajā parkā. Tur tīrījusi istabiņas kādai tolaik ļoti slavenai ģimenei, kura bijusi nemitīgā paparaci uzmanības centrā un kuri vēlāk piedāvājuši Marikai doties līdzi un strādāt pie viņiem. “Viņi acīmredzot saskatīja manī to drošības spilvenu, jo es viņus nepazinu, es nelasīju nekādus jaunākos žurnālus. Un īstenībā man pat nebija tik daudz naudas, lai to darītu. Viņi tur uzturējās kādas divas nedēļas un pēc tam man piedāvāja darbu – pārbraukt pie viņiem un būt mājkalpotājai bērniem. Un tā es nonācu miljonāru ģimenē, kur man bija bērni jāvadā uz skolu.’ saka Marika un atklāj, ka tā bijusi bēdīgi slavenā amerikāņu sportista O. Dž Simpsona ģimene, bet viņš pats tolaik atradies apcietinājumā par dubultslepkavību. O.Dž. Simpsons 90. gados no slavenas sporta zvaigznes kļuva par apsūdzēto vienā no skandalozākajām tiesas prāvām ASV vēsturē, kurai sekoja visa pasaule.

Pa vakariem Marika studējusi un arī tur jauniešu vidū apspriestākais temats bijusi šīs skandalozā prāva – studenti diskutējuši, vai Simpsons ir vainīgs, vai gluži otrādi - nevainīgs. Taču Amerikā pavadītais laiks, Marikai ļāvis gūt kādu vērtīgu atziņu, kas ietekmējusi visu viņas turpmāko dzīvi un karjeru: “Tajā laikā es dzīvoju ļoti skaistā mājā, man bija pašai sava istaba un viss bija ļoti skaisti. Bet es sapratu – es nekad negribētu būt kalpotāja un es gribu dzīvot tā kā viņi.” saka Marika Ģederte.

Visu iedvesmojošo raidījumu “Pasaki to skaļi,” kurā pateicības vārdus savai draudzenei Marikai Ģedertei veltīs multimākslinieks Kašers jeb Kaspars Blūms – Blūmanis, skaties trešdien, 31. martā plkst. 21:10, kanālā 360TV!

Lasi arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...