Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas tavā dzīvē mainīsies, ja iegādāsies termokrūzi?

Aukstā un drēgnā laikā nav nekā patīkamāka par silta, garšīga dzēriena malku. Tomēr ne vienmēr šo vēlmi ir iespējams realizēt – pat, ja tuvumā ir vieta, kur kafiju vai karsto šokolādi iegādāties, var gadīties, ka ir liela rinda un nav laika, ir ierobežots budžets vai tur nopērkamais nešķiet garšīgs. Bet ja kļūsi par termosa vai termokrūzes īpašnieku – šīs problēmas tevi vairs neskars.

3 iemesli, kāpēc iegādāties termotraukus:

1. Saudzēsi dabu un ietaupīsi naudu

Līdzņemamās kafijas, kuras pierasts pasūtīt benzīntankos un kafijas bāros, tiek ielietas papīra glāzītēs ar plastmasas vāciņiem, aukstās kafijas – plastmasas glāzītēs ar plastmasas vāciņiem un vēl plastmasas salmiņu, siltais ēdiens – putuplasta kastītēs. Jebkuram, kuru satrauc vides piesārņojums un dabas resursu atjaunošanās jautājums, ir skaidrs, ka tas viss rada daudz atkritumu, kuri nepārstrādājas nemaz vai pārstrādājas daudzu desmitu gadu laikā.

Ja sagatavo dzērienu vai pusdienas jau mājās, tu rīkojies pavisam saudzīgi pret savām finansēm. Tomēr, ja garšīgāks šķiet kafijas bāra piedāvājums – lūdz dzērienu ieliet tavā termokrūzē un visticamāk saņemsi 10% atlaidi, jo arī šīs iestādes vairumā gadījumu atbalsta videi draudzīgu dzīvesveidu.

2. Biežāk dosies pastaigās un pārgājienos

Auksts laiks nebūt nav šķērslis, lai izkustētos svaigā gaisā pie dabas. Turklāt, ja mugursomā ir termoss ar aromātisku tēju vai pie rokas termokrūze ar uzmundrinošu kofeīna devu – motivācija kaut kur doties tikai pieaug. Turklāt ēdiena termoss un termotrauki ļauj paņemt pārgājienā līdzi pat siltas pusdienas.

Tā kā mūsdienās ražotāji ļoti piedomā pie trauku dizaina un krāsām, tie ir stilīgi un vizuāli simpātiski. Ja mēdz bildes no piedzīvotajām aktivitātēm publicēt sociālajos tīklos – termokrūze vai īsta tūristu brokastu bilde ir pareizais aksesuārs, kuru uzmantot veiksmīgai attēla kompozīcijai.

3. Uzlabosies veselība un retāk slimosi

Tā kā to, ko iepildīt termosā vai termokrūzē, izvēlies tu pats – vari variēt ar īpaši veselīgām sastāvdaļām, piemēram, dzērvenēm, citronu, medu un ingveru. Šādi spēka kokteiļi, ko baudīsi pa ceļam uz darbu, cels imunitāti. Sagatavotais dzēriens saglabās nemainīgu temperatūru vairākas stundas, tāpēc nebūs jāuztraucas par kakla sāpēm.

Arī pusdienas ko paņemsi līdzi uz darbu termotraukos, ir daudz veselīgāka izvēle nekā ikdienišķais kafejnīcas apmeklējums, jo par tur gatavotajiem ēdieniem nekad nevari būt drošs – cik daudz cukura, sāls un eļļas tiem pievienots un no cik kvalitatīviem produktiem tie gatavoti. Turklāt, ja ņemsi ēdienu līdzi termotraukā – tas pat nebūs jāsilda mikroviļņu krāsnī.

Internetveikalā tavatelpa.lv ir nopērkami zīmola STANLEY termotrauki, kurus raksturo augsta kvalitāte, uzticamība un piemērotība aktīvam, dinamiskam dzīvesveidam. STANLEY ražo traukus jau kopš 1913. gada un 100 gadu laikā ir uzlabojis savu produkciju ar dažādu inovāciju palīdzību līdz pilnībai. STANLEY termosi nezaudē savu formu, kad tiem pāri pārbrauc traktors, tie ir spējīgi izturēt 4000 pēdu kritienu no lidmašīnas un apstādināt lodi. Pat ja tavi piedzīvojumi nav tik ekstrēmi, termotrauki no tavatelpa.lv būs lielisks ekipējums aizraujošākai dzīvei!

No 23.-25.novembrim TavaTelpa.lv ir “Black Friday” izpārdošana – VISAI precei atlaide -30% un vairāk